REKLAMA

DM Drogerie Markt

Artykuły o DM Drogerie Markt

Deweloperzy na rynku handlowym wciąż stawiają na małe miasta i małe formaty
W I połowie 2022 roku w Polsce oddano do użytku blisko 110 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej, z czego 19 tys. mkw. stanowiły rozbudowy. Tym samym odnotowano najniższą półroczną podaż od pięciu lat. Dominującą pozycję wśród nowych inwestycji zajmują parki handlowe w małych miastach i prognozy na kolejne miesiące nie wróżą zmiany tego trendu.
Znana niemiecka sieć sklepów drogeryjnych Dm-drogerie otwiera drugi sklep w Polsce. Tym razem w Jeleniej Górze
Znana niemiecka sieć sklepów drogeryjnych Dm-drogerie markt GmbH otwiera drugi sklep w Polsce, a pierwszy w Jeleniej Górze. Drogeria dm przygotowała rabaty dla pierwszych klientów.
Wrocław: Znana jest już data otwarcia pierwszego w Polsce sklepu niemieckiej sieci Dm-drogerie
Znana niemiecka sieć sklepów drogeryjnych Dm-drogerie markt GmbH rozpoczyna działalność w Polsce. We Wrocławiu zdecydowała się ulokować swoją centralę na całą Polskę i tu też otworzy swój pierwszy sklep.
W Jeleniej Górze otwarty zostanie jeden z pierwszych w Polsce sklepów znanej niemieckiej sieci Dm-drogerie
Znana niemiecka sieć sklepów drogeryjnych Dm-drogerie markt GmbH rozpoczyna działalność w Polsce. W Jeleniej Górze zdecydowała się otworzyć jeden ze swoich pierwszych sklepów.
Pierwsza w Polsce drogeria niemieckiej sieci Dm-drogerie zostanie otwarta we Wrocławiu
To już pewne. Pierwsza w Polsce drogeria znanej, wielkiej niemieckiej sieci Dm-drogerie zostanie otwarta jednak we Wrocławiu. To właśnie od stolicy Dolnego Śląska ta firma chce rozpocząć swoją ekspansję w Polsce. Wcześniej informowano, że pierwsze sklepy tej sieci powstaną we Wrocławiu, Lubaniu, Lesznie i Jeleniej Górze nie informując w którym mieście DM drogerie zdecydują się na pierwsze otwarcie. Teraz już wiemy, że będzie to Wrocław i że nastąpi to już w kwietniu.
Znana niemiecka sieć drogerii Dm-drogerie rozpoczyna działalność w Polsce. We Wrocławiu otworzy jeden z pierwszych sklepów
Znana niemiecka sieć sklepów drogeryjnych Dm-drogerie markt GmbH rozpoczyna działalność w Polsce. We...
Duża niemiecka sieć drogerii stawia na Wrocław. Ulokuje tu swoją polską centralę
Nowa, zagraniczna sieć sklepów drogeryjnych Dm-drogerie markt GmbH wchodzi do Polski. Na swoją centr...
REKLAMA