REKLAMA

GLP Poland

Artykuły o GLP Poland

Pod Warszawą powstaje największy w Polsce budynek logistyczny z drewnianą konstrukcją dachu [ZDJĘCIA]
W miejscowości Stary Konik (w powiecie mińskim, w gminie Halinów), tuż przy wschodniej granicy Warszawy i węźle autostrady A2 trwa budowa centrum logistycznego wyróżniającego się ponadstandardowymi rozwiązaniami wpływającymi na ograniczenie śladu węglowego. Szczególną cechą projektu realizowanego przez GLP (inwestor i deweloper) oraz CFE Polska (generalny wykonawca) jest wykorzystanie na dużą skalę drewna jako materiału konstrukcyjnego.
Pod Warszawą rusza budowa najbardziej energooszczędnego budynku GLP w Polsce [WIZUALIZACJE]
GLP rozpoczęła realizację nowego centrum magazynowego w miejscowości Stary Konik, tuż przy wschodniej granicy Warszawy oraz węźle autostrady A2. W budynku oferującym 37 tys. mkw. powierzchni do wynajęcia, zastosowane zostaną rozwiązania, które przyczynią się do istotnego zmniejszenia emisji CO2 podczas eksploatacji, takie jak pompy ciepła, zwiększona izolacja oraz system smart metering.
Czeski Merity Funds kupił nieruchomość pod dużą inwestycję w Gliwicach
Greenberg Traurig doradzał Merity Funds, spółce siostrzanej Trigea Real Estate Fund specjalizującej się w projektach deweloperskich, przy transakcji nabycia nieruchomości położonej w Gliwicach. Doradztwo przy transakcji obejmowało również negocjacje i zawarcie umowy z deweloperem – GLP Poland – dotyczącej realizacji i zarządzania projektowanym obiektem logistycznym przeznaczonym dla wielu najemców.
GLP planuje nową, wielką inwestycję w Gliwicach. Powstaną nowe miejsca pracy
Szykuje się nowa, wielka inwestycja w Gliwicach i nowe miejsca pracy. W tym jednym z największych miast województwa śląskiego swoją inwestycję planuje firma GLP, która zamierza wybudować nowe centrum logistyczne W dwóch budynkach znajdzie się około 57 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej. To juz kolejna inwestycja GLP w tym mieście.
Kolejna wielka inwestycja w gminie Niepołomice pod Krakowem
W Podłężu w gminie Niepołomice (powiat wielicki) pod Krakowem zostanie wybudowane kolejne nowoczesne centrum logistyczne z magazynem wysokiego składowania w klasie A+, na terenie kompleksu GLP Kraków III Logistics Centre. Generalnym wykonawcą została wybrana firma Grupa Antczak.
Duży inwestor nowym najemcą kompleksu GLP Kraków Logistics Centre III
Wchodząca w portfolio Maszoński Group, spółka MCG EastBridge wynajmie blisko 37 000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w GLP Kraków Logistics Centre III. Inwestycja w podkrakowskiej strefie ekonomicznej ma umocnić wizerunek firmy Maszoński Logistic oraz nowo powołanej marki MCG EastBridge w tej części Polski, a także stanowić centralną bazę operacyjną na południe i wschód Europy. Firma AXI IMMO była wyłącznym doradcą w procesie wyboru i najmu strategicznej lokalizacji.
GLP inwestuje na Górnym Śląsku. Wybuduje duże centrum logistyczne
Firma GLP, pół roku od rozpoczęcia działalności w Europie Centralnej, rozpoczęła budowę nowego centr...
REKLAMA