REKLAMA

Hillwood Polska Sp. z o.o.

Artykuły o Hillwood Polska Sp. z o.o.

Hillwood Polska rozbuduje parki magazynowe w Sycowie i Rawie Mazowieckiej
Hillwood Polska podpisał z Bankiem BNP Paribas umowy kredytowe na rozbudowę dwóch swoich parków w Polsce. Pierwsza z umów o wartości ponad 13 mln euro dotyczy rozbudowy parku logistycznego w Sycowie w województwie dolnośląskim. Druga umowa o wartości ponad 35 mln euro dotyczy rozbudowy parku w Rawie Mazowieckiej w województwie łódzkim.
Holenderska firma Nunner Logistics inwestuje pod Wrocławiem. Stawia na Hillwood & LCube Wrocław East
Kolejna zagraniczna firma z branży logistycznej stawia na Aglomerację Wrocławską. Holenderska spółka Nunner Logistics wynajęła 22 869 mkw. powierzchni magazynowej i 285 mkw. biurowo-socjalnej w parku Hillwood & LCube Wrocław East, który powstaje w Dobrzykowicach (gmina Czernica, powiat wrocławski), przy granicy Wrocławia i Wschodniej Obwodnicy tego miasta.
Dwóch dużych inwestorów łączy siły. Zrealizują wspólnie nową inwestycję przy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia
Kolejna duża inwestycja w Aglomeracji Wrocławskiej. Tym razem przy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Dwóch dużych inwestorów, firmy Hillwood Polska oraz LCube podpisały umowę dotyczącą współpracy przy projekcie logistycznym zlokalizowanym na wschodnich przedmieściach Wrocławia, w miejscowości Dobrzykowice (gmina Czernica, powiat wrocławski).
Hillwood rozbudowuje centrum magazynowe Łódź Górna
Hillwood Polska rozpoczął rozbudowę parku logistycznego Łódź Górna. Druga hala dostarczy najemcom prawie 42 tys. mkw., a jej zakończenie planowane jest już na pierwszy kwartał przyszłego roku. Hillwood Łódź Górna to park magazynowy, który docelowo składać się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni ponad 115 tys. mkw. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Józefów, w południowej części Łodzi i bezpośrednim sąsiedztwie Trasy Górnej, która połączy Łódź z autostradą A1.
Hillwood rozpoczyna budowę nowego centrum logistycznego pod Zgierzem. Rozbuduje też już istniejący obiekt
Hillwood rozpoczyna realizację dwóch inwestycji pod Zgierzem, w województwie łódzkim jednocześnie. Wybuduje nowy park Hillwood Zgierz I, który będzie się składać z dwóch hal magazynowych wysokiego składowania o łącznej powierzchni około 77 tys. mkw. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Rex-Bud Budownictwo.
Bank Pekao S.A. finansuje budowę kolejnych parków magazynowych Hillwood Polska
Deweloper powierzchni produkcyjno-magazynowych Hillwood Polska podpisał w tym roku z Bankiem Pekao S.A. umowy kredytowe na budowę trzech parków magazynowych w Częstochowie, w okolicach Rawicza (przy granicy województw: dolnośląskiego i wielkopolskiego) oraz w Łazach koło Warszawy. Łączna kwota to ponad 89 mln euro.
Internetowy dystrybutor opon i felg planuje rozbudowę centrum logistycznego pod Łodzią
W maju 2022 roku centrum magazynowe OPONEO.PL S.A. zostało przeniesione do nowego punktu w Zelgoszczy (gmina Stryków, powiat zgierski) pod Łodzią. Firma uruchomiła tam nowoczesny magazyn o powierzchni ponad 72 tys. metrów kwadratowych. Na terenie kompleksu znajduje się też 1300 mkw. powierzchni biurowej. Jest to aktualnie główny magazyn spółki, poprzez który docelowo będą obsługiwane wszystkie zamówienia klientów.
Amerykańska firma Hillwood rozbudowuje swoje wielkie centrum logistyczne w Sycowie na Dolnym Śląsku
Amerykańska firma Hillwood rozbudowuje swoje wielkie centrum logistyczne zlokalizowane we wschodniej części Dolnego Śląska, w Sycowie, tuż przy granicy z województwem wielkopolskim. W ramach ostatniego etapu realizacji tej inwestycji, powstanie kolejne 25,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.
Pierwszy najemca w miejskim magazynie Hillwood w Częstochowie
Wiodący deweloper powierzchni komercyjnych Hillwood Polska we wrześniu 2022 roku rozpoczął budowę centrum logistycznego w Częstochowie. Pierwszy najemca firma Raben Logistics Polska, jeden z liderów branży logistycznej w Polsce rozpocznie swoją działalność w obiekcie już pod koniec drugiego kwartału bieżącego roku.
Amerykański Hillwood i polska Develia zrealizują wspólnie nową, gigantyczną inwestycję pod Wrocławiem
Pod Wrocławiem powstanie kolejna wielka inwestycja. Kilkanaście kilometrów od granic administracyjnych stolicy Dolnego Śląska, w miejscowości Malin, w gminie Wisznia Mała (powiat trzebnicki), przy drodze S5, ma powstać największe centrum logistyczne na Dolnym Śląsku i jedno z największych w Polsce. Powstała już spółka projektowa Malin Development 1, która zajmie się całą inwestycją.
REKLAMA