REKLAMA

KG Group S.A.

Inwestycje KG Group S.A.

Artykuły o KG Group S.A.

KG Group otworzyło centrum handlowe Atut w Suchej Beskidzkiej
KG Group otworzyło w czwartek, 15 grudnia centrum Atut w Suchej Beskidzkiej, w województwie małopolskim. Jest to już jedenasty obiekt handlowy krakowskiego dewelopera, a czwarty otwarty w ciągu ostatnich dwóch tygodni.
KG Group otworzyło 8 grudnia kolejne dwa duże centra sieci Atut w Krakowie
Tym samym deweloper ze stolicy Małopolski jest już właścicielem 10 parków handlowych o powierzchni ponad 70 tysięcy mkw. GLA.
KG Group otwiera kolejne dwa duże centra handlowe Atut w Krakowie
KG Group w najbliższy czwartek otworzy kolejne duże centra sieci Atut w Krakowie. Tym razem będą to dwa parki handlowe o łącznej powierzchni ponad 20 000 mkw. GLA, które będą funkcjonować pod wspólną nazwą Atut Galicyjska.
W Krakowie zostanie otwarty jeden z największych parków handlowych w Polsce [WIZUALIZACJE]
KG Group już w najbliższą środę otworzy centrum Atut Ruczaj 2 w Krakowie. Nowy park handlowy krakowskiego dewelopera będzie mieć ponad 25 000 mkw. GLA i tym samym będzie jednym z największych tego typu obiektów w Polsce.
Cztery nowe centra Atut w Krakowie i Suchej Beskidzkiej już gotowe [FILMY]
KG Group zakończyło budowy czterech nowych centrów Atut. Parki handlowe o łącznej powierzchni ponad 50 tysięcy mkw. GLA powstały w Krakowie oraz Suchej Beskidzkiej. Tym samym krakowski inwestor jest właścicielem aż 11 centrów Atut w kilku miastach w Polsce.
W Krakowie dobiega końca końca budowa dwóch parków handlowych, w ramach kompleksu Atut Galicyjska [FILM + ZDJĘCIA]
Przy ulicy Nowohuckiej w Krakowie, w sąsiedztwie hali Expo dobiega końca budowa dwóch parków handlowych, w ramach kompleksu Atut Galicyjska. Inwestorem jest KG Group.
Niemiecka sieć sklepów Woolworth wchodzi do Polski. Jeden z pierwszych otworzy w Krakowie
Kolejna duża niemiecka sieć sklepów detalicznych wchodzi do Polski. Tym razem jest to Woolworth, która od 2010 roku z powodzeniem prowadzi ekspansję we własnym kraju, a w 2023 roku otworzy swoje pierwsze sklepy na terenie Polski.
Postępują prace na budowie nowego kompleksu handlowego i Designer Outlet Kraków [ZDJĘCIA]
Przy ulicy Nowohuckiej w Krakowie, w sąsiedztwie hali Expo trwa budowa centrum wyprzedażowego Designer Outlet Kraków wraz z dwoma parkami handlowymi.
Przy ulicy Bunscha w Krakowie trwa rozbudowa centrum handlowego ATUT Ruczaj [FILM + ZDJĘCIA]
Inwestor, KG Group powiększa centrum handlowe Atut Ruczaj w Krakowie o 25 tys. mkw. W ramach rozbudowy powstanie 20 nowych lokali handlowo-usługowych. Powstanie też nowy market francuskiej firmy Leroy Merlin.
Przy ulicy Nowohuckiej KG Group buduje nowy kompleks handlowy i Designer Outlet Kraków [ZDJĘCIA]
Przy ulicy Nowohuckiej w Krakowie, w sąsiedztwie hali Expo trwa budowa centrum wyprzedażowego Designer Outlet Kraków wraz z dwoma parkami handlowymi.
REKLAMA