REKLAMA

KG Group Sp. z o.o.

Artykuły o KG Group Sp. z o.o.

Znany deweloper zamierza wybudować 8 nowych bloków w Krakowie
Szykuje się nowa, duża inwestycja mieszkaniowa w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Swoją nową inwestycje w stolicy Małopolski zamierza zrealizować znany, duży krakowski deweloper.
Pod Warszawą otwarto kolejne nowe centrum handlowe
W Aglomeracji Warszawskiej został otwarty kolejny nowy park handlowy. Tym razem w powiecie pruszkowskim. KG Group otworzyło nowe centrum Atut w podwarszawskich Dawidach Bankowych. To już 12. obiekt handlowy krakowskiego dewelopera w Polsce.
Ruszyła budowa Designer Outlet Kraków
Budowa Designer Outlet Kraków ruszyła z pełna mocą. Nowoczesne centrum outletowe z ponad 100 sklepami znanych marek modowych i lifestylowych zostanie otwarte wiosną 2025. Jeszcze wbiciem pierwszej łopaty na budowie deweloper obiektu, krakowska firma KG Group gruntownie przebudowała układ komunikacyjny w obrębie ulicy Nowohuckiej.
KG Group otworzyło centrum handlowe Atut w Suchej Beskidzkiej
KG Group otworzyło w czwartek, 15 grudnia centrum Atut w Suchej Beskidzkiej, w województwie małopolskim. Jest to już jedenasty obiekt handlowy krakowskiego dewelopera, a czwarty otwarty w ciągu ostatnich dwóch tygodni.
KG Group otworzyło 8 grudnia kolejne dwa duże centra sieci Atut w Krakowie
Tym samym deweloper ze stolicy Małopolski jest już właścicielem 10 parków handlowych o powierzchni ponad 70 tysięcy mkw. GLA.
KG Group otwiera kolejne dwa duże centra handlowe Atut w Krakowie
KG Group w najbliższy czwartek otworzy kolejne duże centra sieci Atut w Krakowie. Tym razem będą to dwa parki handlowe o łącznej powierzchni ponad 20 000 mkw. GLA, które będą funkcjonować pod wspólną nazwą Atut Galicyjska.
W Krakowie zostanie otwarty jeden z największych parków handlowych w Polsce [WIZUALIZACJE]
KG Group już w najbliższą środę otworzy centrum Atut Ruczaj 2 w Krakowie. Nowy park handlowy krakowskiego dewelopera będzie mieć ponad 25 000 mkw. GLA i tym samym będzie jednym z największych tego typu obiektów w Polsce.
Cztery nowe centra Atut w Krakowie i Suchej Beskidzkiej już gotowe [FILMY]
KG Group zakończyło budowy czterech nowych centrów Atut. Parki handlowe o łącznej powierzchni ponad 50 tysięcy mkw. GLA powstały w Krakowie oraz Suchej Beskidzkiej. Tym samym krakowski inwestor jest właścicielem aż 11 centrów Atut w kilku miastach w Polsce.
W Krakowie dobiega końca końca budowa dwóch parków handlowych, w ramach kompleksu Atut Galicyjska [FILM + ZDJĘCIA]
Przy ulicy Nowohuckiej w Krakowie, w sąsiedztwie hali Expo dobiega końca budowa dwóch parków handlowych, w ramach kompleksu Atut Galicyjska. Inwestorem jest KG Group.
Niemiecka sieć sklepów Woolworth wchodzi do Polski. Jeden z pierwszych otworzy w Krakowie
Kolejna duża niemiecka sieć sklepów detalicznych wchodzi do Polski. Tym razem jest to Woolworth, która od 2010 roku z powodzeniem prowadzi ekspansję we własnym kraju, a w 2023 roku otworzy swoje pierwsze sklepy na terenie Polski.
REKLAMA