REKLAMA

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Artykuły o Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Wmurowano kamień węgielny pod Koszalin Power Center [FILM + WIZUALIZACJE]
Proces budowy Koszalin Power Center – największego i najnowocześniejszego kompleksu handlowego w regionie Koszalina przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Projekt realizowany przez firmy Acteeum Group i Falcon Investment Management we współpracy z Leroy Merlin oraz Agata zaoferuje już na początku przyszłego roku 30 sklepów na łącznej powierzchni 38 tys. mkw. GLA. 20 czerwca br. miało miejsce podpisanie aktu erekcyjnego oraz odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod Koszalin Power Center. W wydarzeniu tym wzięli udział przedstawiciele Urzędu Miasta Koszalin, inwestorów przedsięwzięcia oraz firm zaangażowanych w projekt.
Trwa budowa parku handlowego Koszalin Power Center [FILM]
Trwają prace przy budowie centrum handlowego Galeria Koszalin w formacie Power Center. To największy i najnowocześniejszy kompleks handlowy w regionie Koszalina realizowany we współpracy z Leroy Merlin i Agata, w którym na łącznej powierzchni 38 tys. mkw. powstanie 30 sklepów. Otwarcie całego kompleksu zaplanowano na I kwartał 2024 r.
Ruszyła budowa parku handlowego Koszalin Power Center
Wraz z początkiem lutego rozpoczęły się prace przy budowie centrum handlowego Galeria Koszalin w formacie Power Center. To największy i najnowocześniejszy kompleks handlowy w regionie Koszalina realizowany we współpracy z Leroy Merlin i Agata, w którym na łącznej powierzchni 38 tys. mkw. powstanie 30 sklepów. Otwarcie całego kompleksu zaplanowano na I kwartał 2024 r.
Leroy Merlin kupił działkę w Koszalinie pod budowę marketu budowlanego
Warszawski deweloper i inwestor SGI podpisał umowę sprzedaży gruntu firmie Leroy Merlin. Przedmiotem transakcji jest niezabudowana działka o powierzchni ponad 4 ha w Koszalinie. Wybudowany zostanie na niej sklep budowlany i z wyposażeniem wnętrz.
Leroy Merlin otwiera kolejny market w Krakowie
Od czwartku, 1 grudnia 2022 r. mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli robić zakupy w nowym sklepie budowlano-dekoracyjnym Leroy Merlin przy ulicy Karola Bunscha 19. Będzie to już 77. sklep Leroy Merlin w Polsce, czwarty obiekt sieci w aglomeracji krakowskiej i szósty w Małopolsce.
Leroy Merlin otworzy w 2022 roku market w Głogowie
W połowie 2022 roku zaplanowane jest otwarcie nowego sklepu Leroy Merlin w Głogowie. Będzie to już d...
Leroy Merlin otworzy swój market w Głogowie
Leroy Merlin otworzy w Głogowie swój pierwszy market. Będzie to już dziewiąty sklep tej francuskiej...
Łódź: Leroy Merlin otworzy GIGAmarket na Bałutach
Leroy Merlin Polska, otworzy swój trzeci sklep na terenie Łodzi. Będzie to pierwszy w Łodzi sklep ty...
W Gdyni zostanie otwarty sklep Leroy Merlin. Pracę znajdzie w nim ponad 150 osób
W Gdyni otwarty zostanie pierwszy market budowlany Leroy Merlin. Będzie to czwarty sklep tej si...
Leroy Merlin powiększa sieć sklepów w Warszawie
Wyjaśniła się przyszłość obiektu handlowego po byłym Tesco przy ulicy Połczyńskiej w Warszawie. Na m...
REKLAMA