REKLAMA

Magnolia Park S.A.

Inwestycje Magnolia Park S.A. (1)

Artykuły o Magnolia Park S.A.

Magnolia Park powiększa ofertę o modową markę premium
Największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku i jedno z największych w Polsce – Magnolia Park systematycznie powiększa swoją ofertę o kolejne nowe marki. Marka Pauloadriani oferująca damskie i męskie kolekcje premium dołączyła do grona najemców Magnolia Park. Poza odzieżą renomowanych marek w swojej ofercie posiada także autorską kolekcję Paulo.
Między centrum handlowym a torami powstaną nowe bloki. Czy Legnicka Vita zmieni oblicze zachodniego Wrocławia?
Jeden z największych deweloperów w Polsce, Develia S.A. szykuje kolejną inwestycję w stolicy Dolnego Śląska. Swój najnowszy projekt zlokalizuje na niezabudowanej działce znajdującej się pomiędzy centrum handlowym Magnolia Park, olbrzymim parkingiem i nasypem kolejowym.
Haribo otworzyło we Wrocławiu drugi sklep w Polsce [ZDJĘCIA]
Marka Haribo będąca światowym liderem żelek owocowych i wyrobów z lukrecji otworzyła swój drugi sklep w Polsce. Sklep zlokalizowany jest we Wrocławiu.
Kolejny kwartał stabilizacji na rynku nieruchomości handlowych w Polsce
Minione miesiące na rynku nieruchomości handlowych w Polsce charakteryzowała stabilność – mimo, że deweloperzy oddali do użytku zaledwie około 43 000 mkw. nowej powierzchni, cały czas pojawiają się nowe marki, a firmy obecne już na polskim rynku powiększają liczbę swoich punktów. Widoczny jest też trend przebudów istniejących obiektów i adaptacji zabytkowych przestrzeni na cele handlowe i usługowe.
Pierwszy w historii tramwaj dojechał na Nowy Dwór! [FILM]
To była historyczna chwila. We wtorek 22 sierpnia tramwaj po raz pierwszy zameldował się na Nowym Dworze. Na razie testowo, ale już we wrześniu na nowej trasie autobusowo-tramwajowej składy MPK zaczną regularne kursy. Z TAT już z kolei korzystają autobusy miejskiego przewoźnika.
Tak pojadą tramwaje na Nowy Dwór. Będą 2 nowe linie, 8 zmieni trasy!
Od września we Wrocławiu pojawią się dwie nowe linie tramwajowe, osiem zmieni swoje trasy, a 13 pozostanie bez zmian. To zmiany związane z uruchomieniem tramwaju na Nowy Dwór. Skorygowana zostanie również część tras autobusów MPK.
Wysokie nasycenie powierzchniami komercyjnymi we Wrocławiu
Nasycenie powierzchniami komercyjnymi w stolicy Dolnego Śląska jest stosunkowo wysokie w porównaniu do innych dużych rynków w Polsce. Powierzchnia biurowa w stosunku do liczby mieszkańców jest trzecia w kraju, wynosząc średnio 2,14 mkw. na mieszkańca. W budowie znajduje się około 400 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej (licząc z aglomeracją wrocławską).
Kultowa hiszpańska marka odzieżowa Mango otworzyła swój jedyny sklep we Wrocławiu
Kultowa hiszpańska marka odzieżowa z Barcelony – Mango otworzyła w piątek 26 maja swój sklep w stolicy Dolnego Śląska, na terenie centrum handlowego Magnolia Park, przy ul. Legnickiej 58.
We Wrocławiu został otwarty salon stacjonarny największego sklepu piłkarskiego w Polsce
We Wrocławiu został otwarty nowy salon stacjonarny R-GOL.com – największego sklepu piłkarskiego w Polsce. To ósmy sklep tej marki w naszym kraju i pierwszy na Dolnym Śląsku.
W Katowicach został otwarty czwarty sklep Primark w Polsce
Primark, międzynarodowy detalista odzieżowy, otworzył w środę 30 listopada w katowickim Silesia City Center swój czwarty sklep w Polsce. To pierwszy salon tej znanej marki w województwie śląskim.
REKLAMA