REKLAMA

Poland

Artykuły o Poland

Katowicki Supersam z nowym najemcą
Grono najemców katowickiego Supersamu powiększyło się o nowego najemcę. Swoje nowe centrum otworzy w nim sieć stomatologiczna Grupy LUX MED. Nowa placówka zajmie blisko 500 mkw.
Cordia Polska zakończyła I etap inwestycji Villa Jaśkowa Dolina w Gdańsku
Cordia Polska zakończyła budowę I etapu inwestycji Villa Jaśkowa Dolina w gdańskim Wrzeszczu. W marcu rozpoczęło się przekazywanie kluczy przyszłym mieszkańcom osiedla. Jednocześnie trwa budowa oraz sprzedaż II etapu, którego planowane zakończenie to pierwszy kwartał 2024 roku.
Znana polska sieć kawiarni nowym najemcą wrocławskiej Renomy
W Renomie, najbardziej rozpoznawalnym budynku Wrocławia, rozbudowa nie zwalnia tempa. To nie jedyne zmiany. Globalworth, jej właściciel i zarządca, konsekwentnie powiększa listę marek. W marcu do grona najemców dołączyła znana polska sieć kawiarni – Etno Cafe.
Zaprezentowano projekt wielkiego kompleksu Towarowa 22. Powstaną w nim ponad 100-metrowe wieżowce [WIZUALIZACJE]
Jeszcze w tym miesiącu ruszą pierwsze prace budowlane przy projekcie Towarowa 22. – To wieloletnia, długofalowa inwestycja, która będzie realizowana etapami. Z tego względu oszacowanie całkowitego kosztu tej inwestycji jest niemożliwe – mówił podczas prezentacji projektu Nicklas Lindberg, prezes Echo Investment.
Szwedzka firma Heimstaden zadebiutowała na krakowskim rynku najmu instytucjonalnego
Heimstaden, czołowy europejski operator nieruchomości na wynajem. Na osiedlu Heimstaden Orlińskiego powstało 117 mieszkań przeznaczonych na wynajem długoterminowy.
PZU Zdrowie S.A. otworzy wielospecjalistyczne centrum medyczne w biurowcu K2 w Gdyni
Vastint Poland podpisał umowę z PZU Zdrowie S.A. na wynajem powierzchni 815 mkw. w biurowcu K2 przy ulicy Kieleckiej 2 w Gdyni. W przestrzeni zlokalizowanej na parterze budynku powstanie wielospecjalistyczna placówka medyczna z kilkunastoma gabinetami.
SAP Polska przenosi się do wieżowca Varso Tower
HB Reavis, międzynarodowa firma specjalizująca się w tworzeniu przestrzeni pracy, podpisała umowę najmu z SAP. Polski oddział renomowanego dostawcy oprogramowania dla przedsiębiorstw wprowadzi się na 11. piętro w wieżowcu Varso Tower. Nowe biuro SAP Polska w centrum Warszawy zajmie blisko 1 400 mkw. powierzchni zaprojektowanej z myślą o dobrostanie pracowników. W transakcji polskiemu oddziałowi SAP doradzali eksperci z firmy Colliers.
Po modernizacji w nowej części galerii handlowej Atrium Promenada pojawi się 50 nowych sklepów
Dobiega końca przebudowa galerii Atrium Promenada w Warszawie. Aktualnie trwają ostatnie prace wykończeniowe na terenie obiektu. W nowej części tego kompleksu pojawi się aż 50 nowych sklepów.
Galeria Kazimierz w Krakowie rozwija swoją ofertę
Galeria Kazimierz nieustannie odpowiada na zmieniające się oczekiwania i potrzeby klientów, którzy nie tylko poszukują oferty swoich ulubionych marek, ale także liczą na wyjątkowy customer experience.
Australijska marka wzmocni ofertę Galerii Jurajskiej w Częstochowie
Chociaż Galeria Jurajska jest już w 98 proc. skomercjalizowana, nie ustaje w rozwoju oferty, zwłaszcza w segmencie fashion, który jest tu najmocniej reprezentowany. Przykładem jest najnowsza umowa z marką biżuteryjną Lovisa. Butik, który wkrótce zadebiutuje w Jurajskiej, będzie pierwszym należącym do brandu w północnej części województwa śląskiego.
REKLAMA