Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego ogłosiło konkurs urbanistyczno-architektoniczny obejmujący rejon ul. Bielicowej na Naramowicach. Jego celem jest opracowanie koncepcji zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z zagospodarowaniem otaczającego ją terenu.
W stolicy Wielkopolski powstanie nowe, wielkie osiedle mieszkaniowe Poznańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego (PTBS). Będzie to jedna z największych tego typu inwestycji towarzystw budownictwa społecznego w Polsce.