REKLAMA

Refield

Artykuły o Refield

W województwie mazowieckim powstanie nowy park handlowy [WIZUALIZACJE]
W województwie mazowieckim powstanie nowy park handlowy. Refield ogłasza osiągnięcie kluczowego kamienia milowego w swoim najnowszym przedsięwzięciu. Pasaż Zwoleński w Zwoleniu uzyskał pozwolenia na budowę, co oznacza, że już w kwietniu na terenie inwestycji rozpoczną się prace budowlane. Otwarcie zaplanowane jest na IV kw. 2024.
Park handlowy Brama Bieszczad w Sanoku pozyskał dużego, strategicznego najemcę
Jeden z największych obiektów handlowych, jakie powstaną w najbliższym czasie w południowo-wschodniej Polsce, park handlowy Brama Bieszczad w Sanoku, pozyskał dużego, strategicznego najemcę.
Pasaż Kępiński otwarty. To pierwszy park handlowy w Kępnie
Wielu inwestorów od lat próbowało zrealizować inwestycje w Kępnie, ale to Refield otworzył pierwszy i jedyny park handlowy w tym mieście. Po intensywnych miesiącach budowy, warszawski deweloper z dumą ogłasza otwarcie Pasażu Kępińskiego – nowoczesnego parku handlowego, który rewolucjonizuje krajobraz handlowy w powiecie kępińskim.
W Sanoku powstanie duży park handlowy Brama Bieszczad [WIZUALIZACJE]
Kolejna duża inwestycja handlowa w województwie podkarpackim. W blisko 35-tysięcznym Sanoku powstanie pierwszy i największy park handlowy Brama Bieszczad. Inwestorem jest firma Refield, która właśnie zaprezentowała swoją inwestycję w nowym, odświeżonym formacie. Początkowo planowany park handlowy miał być dużo mniejszy i zapewniać podstawową ofertę, ale dostępność terenu i duże zainteresowanie skłoniło inwestora do powiększenia projektu, a co za tym idzie zaplanowania kompletnego miksu najemców.
W Zwoleniu powstanie pierwszy park handlowy [WIZUALIZACJE]
Pod koniec sierpnia Refield ogłosił rozpoczęcie nowego projektu w Bartoszycach. Nie minęło kilka dni, a deweloper poinformował o starcie kolejnej inwestycji – tym razem w Zwoleniu. Znany jest już operator spożywczy Pasażu Zwoleńskiego, którym będzie Biedronka. Otwarcie planowane jest na koniec 2024 roku.
Refield rozpoczął budowę Pasażu Bartoszyckiego [WIZUALIZACJE]
W województwie warmińsko-mazurskim rozpoczęła się budowa nowego parku handlowego. Będzie to najnowsza inwestycja firmy Refield, która powstanie w 24-tysięcznych Bartoszycach. Będzie to wyjątkowy projekt dla tego inwestora. To rodzinne miasto Fabiana Eryka Barbarowicza, prezesa zarządu Refield, firmy która odpowiada za budowę i komercjalizację obiektu.
Pasaż Kępiński będzie większy. Trwają prace na budowie
20 sklepów, 400 miejsc parkingowych i ponad 12 tys. mkw. powierzchni GLA – tak ostatecznie ma wyglądać powstający między Kępnem a Baranowem Pasaż Kępiński. Otwarcie obiektu zaplanowano na koniec listopada 2023 roku.
Trwa budowa Pasażu Grodziskiego. Jest już w całości skomercjalizowany [WIZUALIZACJE]
Trwają intensywne prace na budowie Pasażu Grodziskiego – największego parku handlowego w Grodzisku Wielkopolskim. Obiekt jest już w 100% skomercjalizowany, a jego otwarcie planowane jest na listopad 2023 roku.
Rozpoczęła się budowa Pasażu Kępińskiego w Kępnie
Rozpoczęła się budowa Pasażu Kępińskiego – nowego i jak dotychczas największego parku handlowego z portfela firmy Refield. Na starcie realizacji projekt jest wynajęty w 90 proc. Klienci zrobią pierwsze zakupy w obiekcie w listopadzie 2023 roku.
Pasaż Grodziski wynajęty już w 80 proc. Rusza budowa! [WIZUALIZACJE]
Park handlowy przy ulicy Fabrycznej w Grodzisku Wielkopolskim, za którego budowę i komercjalizację odpowiedzialna jest firma Refield, uzyskał pozwolenie na budowę. Jego głównym najemcą będzie sieć ALDI. Prace budowlane rozpoczną się w pierwszym kwartale 2023 roku.
REKLAMA