REKLAMA

RG-Leasing

Inwestycje RG-Leasing (1)

Artykuły o RG-Leasing

Smart Park i RG Leasing z pozwoleniami na budowę nowych parków handlowych
Dzięki współpracy między Smart Park Poland a RG Leasing, powstaną kolejne nowe parki handlowe. Uzyskano niezbędne pozwolenia na budowę trzech kolejnych obiektów handlowych.
We Wrocławiu powstanie nowy park handlowy [WIZUALIZACJE]
W stolicy Dolnego Śląska powstanie kolejny nowy park handlowy. Zlokalizowany zostanie w zachodniej części miasta, w pobliżu niedawno otwartej obwodnicy osiedla Leśnicy – al. 11 Listopada.
Smart Park Węgrów wkracza w fazę zaawansowanych prac budowlanych
Smart Park Węgrów to park handlowy, którego otwarcie jest planowane jeszcze w tym roku. Jego budowa przebiega zgodnie z harmonogramem. Projekt będzie miał prawie 7 tys mkw. powierzchni. Inwestor zapowiada kolejne podobne inwestycje.
W przygranicznym Zgorzelcu powstaje nowy park handlowy
Prace na placu budowy Smart Park Zgorzelec idą pełną parą. Położony obok największego skupiska osiedli mieszkaniowych w Zgorzelcu i sąsiadujący z renomowanymi sklepami Lidl i Aldi, projekt już teraz przyciąga uwagę i generuje duże zainteresowanie.
Ruszył Smart Park Mława Centrum
Ruszył Smart Park Mława Centrum. Nowe centrum handlowe zlokalizowane jest w odnowionym budynku przy ul. Żwirki, stanowiącej jedną z centralnych arterii miasta Mława położonego w północnej części województwa mazowieckiego.
Trwa budowa Smart Park Zgorzelec [WIZUALIZACJE]
Prace na placu budowy Smart Park Zgorzelec idą pełną parą. Położony obok największego skupiska osiedli mieszkaniowych w Zgorzelcu i sąsiadujący z renomowanymi sklepami Lidl i Aldi, projekt już teraz przyciąga uwagę i generuje duże zainteresowanie.
Trwa budowa Smart Park Wąbrzeźno
W województwie kujawsko-pomorskim powstaje kolejny nowy park handlowy. Tym razem w ponad 13-tysiecznym Wąbrzeźnie trwa budowa Smart Parku. Obiekt powstanie przy skrzyżowaniu ulicy Okrężnej i Drogi Wojewódzkiej 548, pełniącej funkcję obwodnicy Wąbrzeźna. Powierzchnia najmu w kompleksie wyniesie ok. 10 000 mkw. GLA. Stopień komercjalizacji zbliża się do poziomu 100%. Za komercjalizację projektu odpowiada firma RG-Leasing.
W Namysłowie powstanie park handlowy o powierzchni ok. 10 tys. mkw. GLA
Kolejna nowa inwestycja handlowa w województwie opolskim. W 17-tysięcznym Namysłowie planowana jest budowa parku handlowego Smart Park o powierzchni ok. 10 tys. mkw. GLA. Inwestorem jest Smart Park Poland. Budowa ma się rozpocząć w 2024 roku, a otwarcie obiektu przewidywane jest na rok 2025.
W Zgorzelcu powstanie nowy park handlowy [WIZUALIZACJE]
Budrem i Smart Park planują budowę parku handlowego w Zgorzelcu. Inwestycja uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę, a rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na II kwartał 2023 roku. Wśród najemców znajdą się m.in. sklepy Pepco, Rossmann, Dealz, Kakadu Zoo, Tedi, Sinsay oraz salon Orange.
W Ostrowie Wielkopolskim na terenie po browarze powstanie centrum handlowe
W jednym z głównych miast Wielkopolski, czyli w Ostrowie Wielkopolskim powstanie nowe centrum handlowe. Ruszyły już prace przy rozbiórce obiektu na miejscu którego pojawi się kilknastotysięczny obiekt handlowy, za którego komercjalizację odpowiadać będzie RG-Leasing.
REKLAMA