REKLAMA
Siemaszko Sp. z o.o.

Siemaszko Sp. z o.o.

Inwestycje Siemaszko Sp. z o.o.

Artykuły o Siemaszko Sp. z o.o.

Rozkręca się rewitalizacja Wyspy Spichrzów w Elblągu
Władze Elbląga zleciły przebudowę zachodniego nabrzeża rzeki Elbląg od strony Wyspy Spichrzów wraz z zagospodarowaniem terenów przybrzeżnych. Zakończenie prac jest planowane w połowie 2025 roku. Całość planowanych robót wykona Korporacja Budowlana DORACO.
Rusza modernizacja kanału Łuczańskiego (Giżyckiego) na Mazurach
W styczniu br. rozpoczęto prace hydrotechniczne obejmujące przebudowę i umocnienie kanału Łuczańskiego (Giżyckiego). Inwestycja unowocześni, a przede wszystkim poprawi bezpieczeństwo jednej z głównych dróg wodnych na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, łączącej Niegocin z jeziorem Kisajno. Realizacja projektu zajmie do 12 miesięcy, a ponowne oddanie kanału do użytkowania w pełnym zakresie planowane jest do końca br. Całość planowanych prac wykona Korporacja Budowlana DORACO.
DORACO zmodernizuje infrastrukturę Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia" w Szczecinie
Korporacja Budowlana DORACO rozpoczyna w Szczecinie nowy projekt z obszaru hydrotechniki. Inwestycja, realizowana w ramach usług generalnego wykonawstwa, zakłada modernizację nabrzeża Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia" oraz posadowienie nowego doku pływającego. Inwestycja pozwoli na serwisowanie większych jednostek, dzięki czemu zwiększy to konkurencyjność stoczni. Zgodnie z założeniami prace budowlane zostaną zrealizowane w terminie 18 miesięcy.
Księcia Warcisława I 27D/1
71-667
Szczecin

Opis

Siemaszko prowadzi działalność na rynku deweloperskim od 1994 roku. Budujemy solidnie i terminowo, czym zdobyliśmy zaufanie i uznanie naszych klientów. Wielu z nich nabyło u nas nie tylko swoje pierwsze mieszkanie, ale też kolejne mieszkania oraz domy. Najwyższy standard realizowanych przez nas inwestycji zapewnia wysoko wykwalifikowana, doświadczona i dbająca o swój rozwój zawodowy kadra, najlepsi specjaliści w swojej branży. Wybudowaliśmy ponad trzy tysiące mieszkań i ponad sto domów jednorodzinnych na nowych osiedlach, zawsze starannie dobierając ich lokalizację tak, by każdy mógł znaleźć w naszej ofercie miejsca, w których chciałby zamieszkać. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów – inwestujemy wyłącznie na własnych, nieobciążonych kredytem gruntach. Jako pierwszy deweloper w Szczecinie zadbaliśmy też o rachunek powierniczy. Opiekę nad zrealizowanymi przez nas inwestycjami odpowiedzialnie kontynuujemy jako zarządca.
REKLAMA