REKLAMA

TFG Hotels

Artykuły o TFG Hotels

Znamy generalnego wykonawcę nowego hotelu w centrum Warszawy [WIZUALIZACJE]
Stolica wzbogaci się o kolejny nowy obiekt hotelowy. Hotel Canopy by Hilton Warsaw, którego otwarcie zaplanowane jest na połowę 2026 r., będzie pierwszym hotelem lifestylowym marki w Polsce. Nowopowstający obiekt zlokalizowany będzie w samym sercu miasta, przy ulicy Wilczej 50/52, w miejscu dawnego Wilcza House. Obiekt zaoferuje 169 komfortowych pokoi.
W Warszawie powstanie Hotel Canopy by Hilton według projektu APA Wojciechowski Architekci
Stolica wzbogaci się o kolejny nowy obiekt hotelowy. Hotel Canopy by Hilton Warsaw, którego otwarcie zaplanowane jest na 2025 r., będzie pierwszym hotelem lifestylowym marki w Polsce. Nowopowstający obiekt zlokalizowany będzie w samym sercu miasta, przy ulicy Wilczej 50/52, w miejscu dawnego Wilcza House.
W Warszawie powstanie pierwszy w Polsce hotel Canopy by Hilton [WIZUALIZACJE]
Sieć Hilton ogłosiła zawarcie umowy franczyzowej z firmą TFG Hotels na budowę hotelu Canopy by Hilton Warsaw. Nowy hotel z 170 pokojami zostanie otwarty w 2025 r. i będzie pierwszym hotelem lifestylowym Hilton w Polsce, dołączając do niedawno otwartych obiektów Canopy by Hilton w Cannes, Madrycie, Londynie i Paryżu. Hotelem będzie zarządzać firma TFG Hotels.
REKLAMA