REKLAMA

WSSE

Inwestycje WSSE

Artykuły o WSSE

W Ząbkowicach Śląskich otwarto Lokalne Centrum Biznesu o powierzchni ok. 5000 mkw.
W poniedziałek 18 września w województwie dolnośląskim, w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Cukrowniczej 8 odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia Lokalnego Centrum Biznesu – hali przemysłowo-magazynowej dedykowanej pod wynajem dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców.
Koreańska firma z branży elektromobilności, Jingyoung HNS zainwestuje w WSSE "INVEST-PARK"
Kolejna firma z Korei Południowej zdecydowała się zainwestować w Polsce. Tym razem jest to Jingyoung HNS CO., LTD. Polski oddział tej firmy Jinyoung HNS Poland wybuduje zakład produkcyjny w gminie Skarbimierz pod Brzegiem, na granicy województwa opolskiego i dolnośląskiego. Będzie to pierwsza inwestycja produkcyjna tej firmy w Europie.
W Opolu zainwestuje polska firma z branży obróbki metali dla usług i przemysłu
Kolejna polska firma zdecydowała się zainwestować w rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" dołączyła firma Czora sp. z o.o. sp. k., która została założona w 1983 roku. Spółka działa w branży obróbki metali dla usług i przemysłu.
Austriacka firma Aspöck Systems GmbH rozbudowała fabrykę automotive w Kluczborku
Kolejna zagraniczna inwestycja z branży automotive w województwie opolskim. W kluczborskiej strefie ekonomicznej zakończyła się kolejna rozbudowa zakładu produkcyjnego austriackiej firmy Aspöck Systems GmbH.
W podwrocławskiej gminie Kobierzyce VACO Retail wybuduje fabrykę i laboratorium badawczo-rozwojowe
Kolejna inwestycja produkcyjna w jednej z najbogatszych polskich gmin – podwrocławskich Kobierzycach. Tym razem będzie to inwestycja polskiej firmy VACO RETAIL Sp. z o.o.
Holenderska firma z branży automotive zrealizuje nową inwestycję na Dolnym Śląsku
Do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" dołączyła firma Tevema Automotive, która oferuje niestandardowe i nowatorskie rozwiązania w zakresie sprężyn technicznych.
Brytyjska firma John Cotton Europe rozbudowała fabrykę tekstyliów sypialnych na Dolnym Śląsku
Kolejna zagraniczna inwestycja w regionie wałbrzyskim. Brytyjska firma z branży tekstyliów sypialnianych (kołder, poduszek i kompletów pościelowych) John Cotton Europe rozbudowała swoją fabrykę w Szczawnie-Zdroju. Zwiększy się też zatrudnienie.
Amerykański koncern 3M za 146 mln dolarów wybuduje nową fabrykę we Wrocławiu
Trwa znakomita inwestycyjna passa stolicy Dolnego Śląska. Tym razem na swoją nową inwestycję we Wrocławiu zdecydował się znany, globalny koncern 3M. Amerykanie wybudują kolejną nową fabrykę. Powstaną nowe miejsca pracy.
Klingenburg International rozbuduje fabrykę w Świdnicy na Dolnym Śląsku
Kolejna inwestycja w Świdnicy, w województwie dolnośląskim. Do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" dołączyła firma Klingenburg International, która zajmuje się obróbką metali.
Producent instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego OVVO Optics zainwestuje w Bielawie [WIZUALIZACJE]
Nowa inwestycja w Bielawie, w województwie dolnośląskim. Na niezabudowanej działce o powierzchni 13 700 mkw., położonej przy ul. Ekonomicznej, na obszarze Bielawskiej Podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK", zainwestuje OVVO Optics Sp. z o.o. z Bielawy.
REKLAMA