Firmy działające w Olivia Business Centre w Gdańsku poszukują 2000 nowych pracownikówźródło: Materiały prasowe

Firmy działające w Olivia Business Centre w Gdańsku poszukują 2000 nowych pracowników

Orzech
Orzech
REKLAMA
Około 2000 nowych pracowników poszukują aktualnie firmy działające w kompleksie biurowym Olivia Business Centre w Gdańsku. Firmy rozwijają się i rekrutują znacznie częściej i poszukują więcej osób do pracy niż przed 2020 rokiem i pandemią.
Jedną z firm, które zatrudnią najwięcej nowych pracowników jest Telus International, który we wrześniu ogłosił otwarcie regionalnego biura Facebooka, globalnego potentata mediów społecznościowych, co doprowadziło do uruchomienia rekrutacji500 osób. Nowo otwarte centrum operacyjne zajmie się doradztwem dla małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie ich kampanii marketingowych, rekrutacyjnych i sprzedażowych. Początkowo świadczyć będzie wsparcie w językach polskim i rosyjskim, a docelowo również w językach czeskim, węgierskim, rumuńskim, niemieckim i angielskim. Wsparcie obejmować będzie wszystkie platformy komunikacyjne i społecznościowe zarządzane przez Facebooka: Facebook, WhatsApp, Instagram i Messenger.
Na początku 2022 roku do Olivia Business Centre wprowadzi się nowy najemca, którego nazwa wciąż pozostaje poufna, jednak już obecnie firma ta uruchomiła rekrutację 600 pracowników.
REKLAMA
– W każdym tygodniu nasi rezydenci publikują co najmniej kilka ogłoszeń rekrutacyjnych na różne stanowiska. Nawet pobieżnie je analizując widać, że powstają stanowiska wynikające z rozwoju ich biznesu. Widać, że rezydenci wchodzą na nowe rynki – poszukują pracowników znających różne języki lub rozszerzają zakres swoich usług, ponieważ szukają czasami bardzo unikalnych lub niszowych specjalizacji. Widać też, że jeśli powiększają swoje biura, to równocześnie zwiększają liczbę stanowisk i szukają nowych ludzi. Rezydenci szukają menedżerów i specjalistów z branży IT, z umiejętnościami analitycznymi, audytorskimi, controllingowymi, ale też z branży energetycznej, i specjalistów z zakresu mediów społecznościowych – informuje Małgorzata Gwozdz, dyrektor działu HR w Olivia Centre.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA