REKLAMA

Opinie o [Gdańsk] Mila Baltica (3)

Napisz komentarz
Tuśka

POZNAJ MILA BALTICA
Kuluarowy charakter inwestycji uzyskano dzięki niskiej, kameralnej zabudowie. Szlachetne materiały wykończeniowe, lobby z portierem oraz udogodnienia budują prestiż osiedla. Elewacja biała z użyciem cegły z futurystycznymi pasami zostanie doceniona przez wszystkich, lubiących wysmakowany design.
Mila Baltica to nieograniczone możliwości dla aktywnych. Strefa fitness na terenie inwestycji jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych, natomiast wielbiciele wypoczynku z przyjemnością skorzystają ze strefy saun.
STYL ŻYCIA
Bliskość lasu i parków to okazja do uprawiania porannego joggingu i popołudniowych spacerów z dziećmi. Morze pokochają miłośnicy kitesurfingu i żeglarstwa. Natomiast bliskość centrum Gdańska i Sopotu pozwala na łatwy dostęp do wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.
 
Źródło: http://www.gdansk.robyg.pl/pl/mila-baltica/opis/
Tuśka
Dziś dzień otwarty i z tej okazji deweloper przygotował specjalną ofertę promocyjną oraz wydarzenie specjalne - każdy kto weźmie udział w dniu otwartym będzie miał możliwość wygrania podwójnego zaproszenia na Sylwestra w 5* Hotelu Sheraton!

Tuśka
Inwestycja zakończona: http://www.gdansk.robyg.pl/oferta/mieszkania/mila-baltica
REKLAMA