REKLAMA

Opinie o [Gdańsk] Osiedle "City Park" (19)

Napisz komentarz
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Gdańsk] Osiedle "City Park" [Gdynia] Inpro zakończyło sprzedaż na osiedlu City Park
Jan Hawełko


7.jpg
zakolczykowany
bardzo mi się podobają duże okna w pomieszczeniach. u nas to rzadkość, ale u naszych sąsiadów doceniono dużo światła w mieszkaniach
Jan Hawełko
drente1983
Osiedle wygląda niesamowicie;) Chętnie kupiłbym tam mieszkanie ale coś czuję, że mnie nie będzie stać... bez kredytu raczej by się nie obyło. Poza tym żona nalega bym kupił mieszkanie w Sopocie, które znalazła na http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-sopot/. Obecnie mieszkamy w domu jednorodzinnym ale stwierdziliśmy, że to nie dla nas.
Jan Hawełko
Jan Hawełko
bigg3r
Wygląda pięknie, ale cena pewnie ma być nieźle podkręcona...
Jan Hawełko
Jan Hawełko
86442_1000x.jpg


86447_1000x.jpg


86450_1000x.jpg
Jan Hawełko
skool
Marzy mi się ten apartament na samej górze :)
Jan Hawełko
Jan Hawełko
rediwan
makieta osiedla przedstawiona na targach mieszkaniowych 24-25.03.2012

35814_1000x.jpg35815_1000x.jpg
rediwan
stan prac w budynkach A i B na 25.02.2012
32771_1000x.jpg
Godfath3r
Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, z sukcesem realizuje strategiczną inwestycję City Park. Ponad 70% mieszkań w budynkach A i B zostało sprzedanych. W aktualnej ofercie, dostępnych jest tylko 47 lokali mieszkalnych, spośród wszystkich 167 mieszkań w budynkach A i B. Prace budowlane inwestycji City Park rozpoczęły się w maju br. Zakończenie I etapu budowy planowane jest na IV kwartał 2012 roku. Na jesieni bieżącego roku zostaną wprowadzone do sprzedaży mieszkania z budynku C.

City Park jest jedną z największych, strategicznych inwestycji w blisko 25-letniej historii Spółki.
To kompleks sześciu jedenastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, zlokalizowanych w starannie wyselekcjonowanym punkcie na Gdańskiej Zaspie, w odległości tylko 2,5 km od Zatoki Gdańskiej oraz blisko popularnych centrów handlowych. Inwestycja obejmuje 501 mieszkań o podwyższonym standardzie, o powierzchni od 35 m2 do 113 m2 (z możliwością łączenia). Nowoczesna architektura budynków wzbogacona zostanie o przestronne i nasłonecznione tarasy oraz balkony. Według projektu, osiedle będzie częściowo ogrodzone z całodobowym monitoringiem oraz portiernią wewnątrz budynków.

Dla wygody mieszkańców zadbano także o aranżację terenów zielonych, plac zabaw dla dzieci, a także centrum rekreacyjne i boiska wielofunkcyjne. Bezpośrednia lokalizacja osiedla przy Parku im. Jana Pawła II zapewni mieszkańcom komfort rekreacyjny, a bliskie otoczenie centrów handlowych - nieocenioną wygodę.

Prace budowlane kompleksu City Park rozpoczęły się w maju br. Zakończenie pierwszego etapu planowane jest na IV kwartał 2012 roku. PUM całej inwestycji wyniesie 27.278 m2. Ceny mieszkań kształtują się w granicach między 5.550 zł 2 a 7.400 zł za m2. W cenę wliczone są koszty gruntu, tarasu oraz ogrodu w mieszkaniach na parterach. Podatek VAT, zgodnie z obowiązującymi przepisami, wynosi 8% dla mieszkań, 23% dla miejsca postojowego w hali garażowej.
alsen strasse 67
10275_1000x.jpg10276_1000x.jpg
alsen strasse 67
City Park to zespół 6 jedenastokondygnacyjnych budynków mieszkalnych z częścią usługową. Zlokalizowany w Gdańsku Zaspie przy al. Rzeczypospolitej w odległości 2,5 km od Zatoki Gdańskiej oraz blisko popularnych centrów handlowych. Osiedle położone jest przy Parku im. Jana Pawła II.
Wszystkie budynki posiadają hale garażowe i piwnice. Każda z klatek schodowych wyposażona jest w windę. Nowoczesną architekturę budynków uzupełniają zaprojektowane duże nasłonecznione tarasy i balkony.
Teren osiedla jest częściowo ogrodzony. W parterach budynków zlokalizowana jest portiernia.
Na terenie osiedla zaprojektowane zostały 2 boiska wielofunkcyjne, CENTRUM REKREACYJNE, tereny zielone, mała architektura, plac zabaw oraz parkingi naziemne.
więcej informacji: http://www.inpro.com.pl/citypark/
REKLAMA