obserwuj
11
5
2
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Łódź, Bałuty, 955058 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Łódź, Bałuty, 955058 PLN
powierzchnia
84,00 m2
cena
955 058,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
11 369,74 zł/m2
piętro
3
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 955058 PLN4 pokoi Oferta nr: 47236999

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Łódź przy ulicy Smugowa 39 w inwestycji Helenów Park
Mieszkanie na sprzedaż, Łódź, Bałuty, 955058  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Łódź, Bałuty, 955058 PLN w inwestycji Helenów Park