Budynek wielorodzinny Słoneczne Tarasy

Budynek wielorodzinny Słoneczne Tarasy

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Budynek wielorodzinny Słoneczne Tarasy

O inwestycji Budynek wielorodzinny Słoneczne Tarasy

Słoneczne tarasy to niezwykle komfortowy budynek wielorodzinny realizowany w Bolkowie. Oferta obejmuje mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe z tarasami.

Budynek posiada niezwykle interesującą architekturę, oraz nowoczesne detale, które dodają mu dodatkowego uroku. Ceramiczny dach, przestronne tarasy, winda - to tylko kilka atutów tego projektu. Budynek posiada 6 kondygnacji mieszkalnych. Na każdej znajduje się od 5 do 10 mieszkań o powierzchni od 27 do 57mkw. Usytuowanie budynku gwarantuje bardzo dobre naświetlenie wszystkich pomieszczeń. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców dostępny będzie parking, suszarnia i komórki lokatorskie.
Napisz komentarz
Jan Augustynowski
2155_1000x.jpg2156_1000x.jpg2157_1000x.jpg
anubis
W przepięknej, zielonej okolicy tuż obok zabytkowych willi z XIX wieku powstaje nowa inwestycja – dom wielorodzinny, realizowana przez firmę Religa Sp. z o.o.

Budynek posiada niezwykle interesującą architekturę, oraz nowoczesne detale, które dodają mu dodatkowego uroku. Ceramiczny dach, przestronne tarasy, winda – to tylko kilka atutów tego projektu. Budynek posiada 6 kondygnacji mieszkalnych. Na każdej znajduje się od 5 do 10 mieszkań o powierzchni od 27 do 57mkw. Usytuowanie budynku gwarantuje bardzo dobre naświetlenie wszystkich pomieszczeń. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców dostępny będzie parking, suszarnia i komórki lokatorskie.

Planowany termin realizacji inwestycji to I kwartał 2011 roku. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów oferujemy bardzo atrakcyjny system płatności 10/90, co oznacza, że w chwili podpisania umowy przedwstępnej wysokość wpłaty to zaledwie 10% wartości mieszkania, pozostałą część należy wpłacić dopiero w momencie jego odbioru.

Szczegółowe informacje o inwestycji: http://www.religa.com.pl/#/osiedle-bolkw
REKLAMA