Hotel Focus Hotel Katowice

Hotel Focus Hotel Katowice

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Hotel Focus Hotel Katowice

inwestorMakrum S.A.
realizacja inwestycjiIV kw. 2013
wykonawcaPrzedsiębiorstwo Budowlane Dombud S.A.

O inwestycji Hotel Focus Hotel Katowice

Adaptacja budynku starego hotelu Prima przy ulicy Armii Krajowej 15 w Chorzowie na hotel "Focus Hotel Katowice"
Napisz komentarz
WardUk2732
Powiem tak moim zdaniem strasznie rozdmuchano sprawę tego hotelu w Chorzowie, na poczarku miało być to super rozbudowane, miał to być jeden z lepszych hoteli, a teraz jak to widzę to nie wygląda tak dobrze

____________________
Na tanie zakupy to tylko do nas http://malami310.tumblr.com/ zapraszamy!
Krypton
Chodzi o "Focus Hotel Katowice", który powstał przy ul. Armii Krajowej w Chorzowie-Batorym.

pokaz-artykul.png
Godfath3r
Rozpoczęła się budowa 3-gwiazdkowego hotelu sieci Focus w Chorzowie. Oddanie inwestycji planowane jest w drugiej połowie przyszłego roku. Całość to koszt ponad 25 mln złotych. Będzie to piąty obiekt należący do sieci Focus Hotele. Hotel powstaje przy ul. Armii Krajowej po byłym hotelu robotniczym Prima. Nowy hotel Focus zaoferuje 125 pokoi, restaurację, zaplecze konferencyjne oraz strefę relaksu i odnowy biologicznej. W hotelu znajdzie zatrudnienie około 50 osób.

pokaz-artykul.png
Lukander
Przy ul. Armii Krajowej w Chorzowie Batorym szykuje się prawdziwa rewolucja. Niebawem zaczną się tu prace przy budowie trzygwiazdkowego hotelu sieci Focus.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Spółka zależna Makrum SA podpisała umowę z Przedsiębiorstwem Budowlanym Dombud, której przedmiotem jest rozbudowa i modernizacja hotelu w Chorzowie przy ul. Armii Krajowej.

Wartość podpisanego kontraktu to blisko 12,4 mln zł netto. Termin zakończenia inwestycji przewidziano w czerwcu 2013 roku.

Przedsięwzięcie ma polegać na adaptacji i rozbudowie istniejącego budynku przy ul. Armii Krajowej 15, w którym kiedyś mieścił się hotel. Inwestor chce tu zbudować 160 pokoi.

pokaz-artykul.png
marcinn
wiadomo kiedy to ruszy ? bo chyba nawet nie ma Generalnego wykonawcy a miało wszystko ruszyc jakis czas temu.
REKLAMA