REKLAMA

O inwestycji Market ALDI

Market Aldi działa już w Oławie.
ul. Sybiraków 2
55-200 Oława

Jest to jeden z kilkunastu sklepów tej sieci w Polsce.

więcej:http://www.aldi.pl/LISTA/index.shtml

Napisz komentarz
please delete this account
Nie wiem czy po Aldi w Oławie był zbudowany w Kamiennej Górze, czy pierwszy może był w Kamiennej Górze - w co wątpię, choć w Kamiennej Górze Aldi jets położony 500 metrów od Lidla :p

Aldi nocą 20.02.2009 Kamienna Góra:
dscn2465dw3.jpg
musashi
Lidl, Aldi, Netto i kij wie co jeszcze to wszystko to samo :)
DlugiX
Mi to przypomina trochę LIDLa ;-)
nawet wizualnie
Anonymous
Ja mieszkam w Oławie i Aldik jest juz wybudowany ale jeszcze nie otwarty :p
Gregs
Witamy nowego forumowicza :) Zapraszam do rejestracje daje to więcej możliwości, jak np możliwość zakładania nowych wątków o inwestycjach w regionie. Powyższy artykuł jest o Jeleniej Górze a wątek jest o Oławie ;)
Anonymous
Pawilon niemieckiej sieci jest już gotowy do przyjęcia klientów, ale nie wiadomo, kiedy zostanie otwarty. Mówi się o końcówce lutego.

Chodzi o market popularnej sieci Aldi, który w Jeleniej Górze zbudowano przy ulicy Sobieskiego przy wjeździe do miasta od strony Zgorzelca. Budowę ukończono już kilka tygodni temu.

Ale sklep wciąż zamknięty jest na głucho. Nie ma żadnych akcji promocyjnych, ani zapowiedzi otwarcia. Aldi tymczasem reklamował się jako jedna z najtańszych sieci. Cenowo chciał pobić, między innymi, Lidla oraz Biedronkę. Dlatego wielu jeleniogórzan z niecierpliwością czeka na otwarcie pawilonu.

Kiedy to nastąpi? Nie wiadomo. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, placówka ma kłopot z naborem pracowników. Być może sklep ruszy pod koniec lutego, ale nie jest to potwierdzona wiadomość.

photo.php?id=53314&szer=445&typ=0&data=2008-02-20&kat=aldi

Źródło: Jelonka.com

http://jelonka.com/news,single,init,article,13561
REKLAMA