Osiedle ul. Wileńska

Osiedle ul. Wileńska

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Osiedle ul. Wileńska

O inwestycji Osiedle ul. Wileńska

Osiedle przy ul. Wileńskiej w Legnicy
Napisz komentarz
PaniM
Ja teraz przyglądam się Osiedlu Sudeckiemu w Legnicy,
to budynki wielorodzinne (w kazdym razie mnie akurat ta opcja interesuje), ale w takim fajnym kompleksie , gdzie też w okolicy są domki i w ogóle klimatycznie.
Link: http://www.modernbud.pl/sudeckie/web/

Inwestorem tam jest Modernbud, a w sumie mama od nich rok temu kupowała mieszkanie, i jak na razie wszystko jest cacy, więc tak sie przymierzam.
mariusz-lca
Zdjęcie z 30.10 z ul Chojnowskiej
90010_1000x.jpg
Hotel Milenium to trzygwiazdkowy obiekt projektowany przy ul. Chojnowskiej w Legnicy. Planowane rozpoczęcie inwestycji to marzec 2013 r, a jej zakończenie przewidywane jest na wrzesień 2015 r. Hotel posiadał będzie 81 dwuosobowych pokoi, w tym trzy przystosowane dla osób niepełnosprawnych ruchowo, a także 3 apartamenty każdy o pow. ok. 50 m2. Dla gości dostępna będzie restauracja ok. 120 miejsc, a także 4 sale konferencyjne mogące pomieścić łącznie 200 osób. Na terenie hotelu znajdować się będzie także strefa odnowy biologicznej.
Darek
Drugi etap budowy osiedla przy ul. Wileńskiej to budynek 4-klatkowy z garażami w przyziemiu. Termin zakończenia inwestycji to pierwszy kwartał 2008 r. W budynku znajdować się będą 34 mieszkania oraz 20 indywidualnych garaży.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom mieszkania zostały przeprojektowane. W pierwszej kondygnacji mieszczą się indywidualne garaże oraz mieszkania dwupokojowe. Kolejne dwie kondygnacje to mieszkania dwu- i trzypokojowe o metrażu od 41 m2 do 77 m2. Na poddaszu zaprojektowano przestronne mieszkania trzypokojowe z balkonami i małą ilością skosów. Rzuty mieszkań znajdą Państwo w menu po lewej stronie.

Każda z czterech klatek będzie posiadała własną kotłownie gazową z nowoczesnym kondensacyjnym kotłem gazowym. To rozwiązanie umożliwiło likwidację instalacji gazowej w mieszkaniach przy zachowaniu komfortu ekonomicznego ogrzewania. Wszystkie mieszkania wyposażone będą w trójfazową instalację dla kuchenki elektrycznej.

mapa.gif

mapa_sytuacyjna.gif

0008.jpg

0007.jpg

0001.jpg

Stan wykończenia lokalu mieszkalnego:
http://www.wilenska.com.pl/index.php?pa ... ykonczenia
REKLAMA