Rewitalizacja centrum Wałbrzycha

Rewitalizacja centrum Wałbrzycha

REKLAMA

O inwestycji Rewitalizacja centrum Wałbrzycha

W Wałbrzychu trwa rewitalizacja centrum miasta.
Napisz komentarz
DlugiX
W wałbrzyskim Rynku rozpoczęto remont fontanny. Została osłonięta specjalnymi kurtynami i wałbrzyszanie zobaczą ją ponownie w maju, już po ukończeniu prac

W wałbrzyskim Rynku rozpoczęto remont fontanny. Została osłonięta specjalnymi kurtynami i wałbrzyszanie zobaczą ją ponownie już po ukończeniu prac. – Wykonuje je specjalistyczna firma, która ma międzynarodowe doświadczenie w tego rodzaju remontach – mówi Boguslaw Rogiński, wicedyrektor Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu. Wyjaśnia, że fontanna zostanie wyczyszczona, uszczelniona, odnowiona będzie instalacja hydrauliczna i oświetlenie. – Prace mają być wykonane do końca kwietnia - mówi Rogiński.

pokaz-artykul.png
DlugiX
W związku z promowanym przez władze miasta oddzieleniem centrum Wałbrzycha od Starego Miasta, postanowiłem zmienić nazwę tematu na "Rewitalizacja Starego miasta w Wałbrzychu" :)
Jeśli macie jakieś inne propozycje to piszcie śmiało :)
DlugiX
Już w kwietniu mają być oddane do użytku dwie toalety publiczne - jedna w zabytkowym budynku za Ratuszem, a druga, zupełnie nowa, na Placu Rycerskim. Będą kosztować około 400 000 zł.

pokaz-artykul.png
DlugiX
fakt, toalety świetnie wpisują się w cały projekt placu i parkingu :)
zastanawia mnie tylko jaki będzie system opłat za parking... ktoś podpowie?

Orzech- na dniach część druga wycieczki po Wałbrzychu :)
Orzech
Bardzo fajne toalety -nie szpecą miejsca:

94242_1000x.jpg

ps: Długi - wielkie, wielkie dzięki za wszystkie dzisiejsze zdjęcia z Wałbrzycha, które wstawiłeś na Forum :cheers: :piwo:
DlugiX
Świeżo wyremontowana część "od podwórka" elewacji kamienicy przy ulicy Konopnickiej
94435_1000x.jpg

ulica Mała:
94436_1000x.jpg
REKLAMA