[Warszawa] Osiedle "Przy Promenadzie"

[Warszawa] Osiedle "Przy Promenadzie"

Mieszkania/Warszawa/Praga-Południe/Gocław
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Warszawa] Osiedle "Przy Promenadzie"

inwestorDEVELIA S.A.

O inwestycji [Warszawa] Osiedle "Przy Promenadzie"

Budowa III etapu inwestycji Osiedle Przy Promenadzie rozpoczęła się w lipcu 2009 roku. Budynek III etapu osiedla mieszkaniowego Przy Promenadzie znajduje się w dzielnicy Gocław, Praga Południe w Warszawie na działce znajdującej się na tyłach Centrum Handlowego Promenada u zbiegu ulic Rechniewskiego i Mikłajczyka. Osiedle przy Promenadzie to zespół czterech budynków mieszkalnych. Mieszkania ze względu na standard wykończenia oraz oferowaną cenę skierowane są do średniej klasy mieszkańców Warszawy. W ramach I etapu osiedla w I kwartale 2008 roku oddano mieszkańcom 235 mieszkań. W listopadzie 2009 roku uzyskano zgodę na użytkowanie dla II etapu inwestycji – nieruchomości z 384 mieszkaniami i 15 lokalami usługowymi położonej przy ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego. Od listopada 2009 roku trwa proces przekazywania mieszkań ich nabywcom. III etap inwestycji to 11-piętrowy budynek, w którym znajduje się 90 mieszkań oraz 6 lokali usługowych. Klientom proponujemy mieszkania od 32 do 125 m. kw. w budynkach o nowoczesnej i interesującej bryle architektonicznej, w których na najniższych i najwyższych kondygnacjach znajdą się zielone tarasy. Do dyspozycji są jeszcze mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych położone od I do XI piętra inwestycji. Kształt budynków gwarantuje możliwość wyboru mieszkania od dowolnie wybranej przez kupujących strony świata, na dowolnie wybranym przez nich piętrze.
Napisz komentarz
Jan Augustynowski
"koxvox" napisał:
Wszystkich zainteresowanych tym osiedlem odsyłam do skorzystania z [color=#FF0000:38mpgooj]niezależnego[/color:38mpgooj] forum mieszkańców Osiedla Przy Promenadzie:

http://www.naszaproma.pl

zapraszam do lektury - bardzo ciekawa...
pozdrawiam


niezłe :alien:

czy ktoś tu się czuje uciemiężony? ;)
koxvox
Wszystkich zainteresowanych tym osiedlem odsyłam do skorzystania z niezależnego forum mieszkańców Osiedla Przy Promenadzie:

www.naszaproma.pl

zapraszam do lektury - bardzo ciekawa...
pozdrawiam
alsen strasse 67
5354_1000x.jpg5355_1000x.jpg5356_1000x.jpg
alsen strasse 67
Budowa III etapu inwestycji Osiedle Przy Promenadzie rozpoczęła się w lipcu 2009 roku. Budynek III etapu osiedla mieszkaniowego Przy Promenadzie znajduje się w dzielnicy Gocław, Praga Południe w Warszawie na działce znajdującej się na tyłach Centrum Handlowego Promenada u zbiegu ulic Rechniewskiego i Mikłajczyka.
Osiedle przy Promenadzie to zespół czterech budynków mieszkalnych. Mieszkania ze względu na standard wykończenia oraz oferowaną cenę skierowane są do średniej klasy mieszkańców Warszawy. W ramach I etapu osiedla w I kwartale 2008 roku oddano mieszkańcom 235 mieszkań. W listopadzie 2009 roku uzyskano zgodę na użytkowanie dla II etapu inwestycji – nieruchomości z 384 mieszkaniami i 15 lokalami usługowymi położonej przy ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego. Od listopada 2009 roku trwa proces przekazywania mieszkań ich nabywcom.
III etap inwestycji to 11-piętrowy budynek, w którym znajduje się 90 mieszkań oraz 6 lokali usługowych. Klientom proponujemy mieszkania od 32 do 125 m. kw. w budynkach o nowoczesnej i interesującej bryle architektonicznej, w których na najniższych i najwyższych kondygnacjach znajdą się zielone tarasy. Do dyspozycji są jeszcze mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych położone od I do XI piętra inwestycji. Kształt budynków gwarantuje możliwość wyboru mieszkania od dowolnie wybranej przez kupujących strony świata, na dowolnie wybranym przez nich piętrze.
więcej informacji http://www.lcc.pl/inwestycje/12,osiedle ... p-iii.html
REKLAMA