Kolejny hotel B&B w Polsce – B&B Katowice Centrum już otwarty

Kolejny hotel B&B w Polsce – B&B Katowice Centrum już otwarty

Katowice
REKLAMA
15 września, zaledwie tydzień po uruchomieniu hotelu w Łodzi, grupa hotelowa B&B otworzyła kolejny hotel – B&B Katowice Centrum. Obiekt usytuowany w ścisłym centrum miasta, tuż obok Filharmonii Śląskiej już przyjmuje gości. Tym samym międzynarodowa marka jest obecna w pięciu polskich miastach, a udostępnione w tym roku dwa hotele, w Katowicach oraz w Łodzi, zapoczątkowały nowe rozwiązania aranżacji wnętrz.
Sześciopiętrowy hotel B&B Katowice Centrum zlokalizowany jest w samym sercu miasta, w pobliżu Dworca Głównego PKP i Galerii Katowickiej. Bryła budynku, choć nowoczesna w swojej formie, doskonale koresponduje z sąsiadującą zabudową, zachowując przestrzenny ład i harmonię otoczenia. Na gości czeka 105 komfortowych, nowocześnie urządzonych pokoi, podziemne miejsca parkingowe, a także sala konferencyjna wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny. 
Hotel w Katowicach, to drugi – obok Łodzi – obiekt w portfolio sieci B&B, w którym zastosowano nowy koncept aranżacji wnętrz. Nowoczesny design przeplata się tu z elementami wystroju nawiązującymi do wyjątkowych miejsc na mapie miasta. Goście docenią też z pewnością nowe udogodnienia jak bogatsze wyposażenie – w każdym pokoju znajduje się 40-calowy Smart TV LCD, a w łazience – suszarka do włosów. Nowością jest także funkcjonujący wieczorami bar.
REKLAMA
B&B Katowice Centrum, podobnie jak pozostałe obiekty działające pod szyldem tej sieci, jest klimatyzowany i oferuje bezpłatny dostęp do szybkiego (100 Mb/s) Internetu w technologii Wi-Fi. 
Katowice rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Wierzę, że nasza oferta wyróżniająca się doskonałym stosunkiem jakości do ceny sprawdzi się również w Katowicach, a klienci docenią nowoczesny design, nowe udogodnienia oraz doskonałą lokalizację tego obiektu – mówi Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.  
B&B Hotels to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek hotelowych w naszym kraju, obecna jest już w pięciu polskich miastach: Warszawie (154 pokoje), Toruniu (93), Wrocławiu(140), a teraz również w Łodzi (149) i w Katowicach (105). Jednocześnie sieć B&B nieprzerwanie poszukuje atrakcyjnych działek pod kolejne inwestycje, m.in. w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku, Rzeszowie i Szczecinie. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA