[Kielce] Targi EURO-LIFT – kompleksowe spotkanie środowiska dźwigowego w Kielcach!

[Kielce] Targi EURO-LIFT – kompleksowe spotkanie środowiska dźwigowego w Kielcach!

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
O nowych technologiach dźwigowych stosowanych zarówno w budownictwie jak i pozostałych gałęziach przemysłu podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT od 14 do 15 października 2020 roku w Targach Kielce!
Targi EURO-LIFT, to platforma łącząca producentów i dystrybutorów urządzeń dźwigowych z potencjalnymi klientami. Wydarzenie umożliwia poznanie technologii niezbędnych dla sprawnego budowania, modernizowania oraz funkcjonowania nieruchomości przeznaczonych na cele mieszkaniowe, usługowe jak i przemysłowe.
Wysoki poziom targów i merytorycznych spotkań z ekspertami oraz atrakcyjne wydarzenia towarzyszące, dają możliwość poznania najnowszych osiągnięć, innowacyjnych urządzeń i rozwiązań stosowanych w branży dźwigowej: od nowości, po zespoły napędowe, liny, systemy kontroli i bezpieczeństwa, aż po wyposażenie kabin. To także okazja do spotkania biznesowego, dyskusji i wymiany doświadczeń na temat aktualnych zagadnień branżowych, problemów oraz możliwości przyszłego rozwoju. Podczas specjalistycznych, merytorycznych spotkań poruszane będą zagadnienia dotyczące m.in. prawidłowej eksploatacji, modernizacji, instalacji i konserwacji dźwigów oraz digitalizacji w branży. 
EURO-LIFT to spotkanie skierowanie zarówno dla mniejszych i większych firm produkujących komponenty dźwigowe, gotowe rozwiązania oraz produkty o przemyślanej konstrukcji. Kompleksowe spotkanie środowiska dźwigowego ma charakter międzynarodowy. Swoją obecność potwierdziły już delegacje z Ukrainy, Czech, Turcji i Hiszpanii.
Uczestnikami wydarzenia będą również przedstawiciele takich dziedzin jak: wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, lokalne instytucje, samorządy, szpitale, domy opieki społecznej, instytucje oświatowe, zakłady przemysłowe oraz deweloperzy, instalatorzy, architekci, konserwatorzy, inwestorzy oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką związaną z dźwigami. Podczas wydarzenia obecni są również reprezentanci najbardziej prestiżowych międzynarodowych organizacji i stowarzyszeń oraz media z branży dźwigowej.
Targi EURO-LIFT od wielu lat wspiera merytorycznie wspiera Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów, które zapewnia uczestnikom wydarzenia bogatą ofertę specjalistycznych konferencji oraz seminariów. Nie zabraknie zagadnień związanych z sektorem budownictwa mieszkaniowego i usługowego, które pozytywnie wpływa na wyniki branży dźwigowej. Pojawią się również zagadnienia związane z poszerzaniem rynku dla firm dźwigowych, zarówno w zakresie doradztwa i obsługi konsultingowej, jak również nowych inwestycji. Uczestnicy spotkania poznają także aktualne przepisy regulujące dostosowanie budynków do potrzeb osób niepełnosprawnych. Podczas targów zaprezentowane zostaną innowacyjne metody badawczo-rozwojowe.
Kompleksowe spotkanie biznesowe pozwoli na przeanalizowanie aktualnej sytuacji branży, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych i dostosowanie oferty produktów do obowiązujących wymagań rynku.
Zapraszamy na szóstą edycję targów EURO-LIFT od 14 do 15 października 2020 roku do Targów Kielce!
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA