DODAJ
pawel4757 08.03.2013, godz. 08:13
MEDICA POLAND – CENTRUM REHABILITACJI - jest nowoczesnym i profesjonalnym zakładem rehabilitacji medycznej. Ośrodek położony jest w urokliwej miejscowości Siedliszcze w zachodniej części powiatu chełmskiego. Oferujemy pacjentom korzystanie z kompleksowej rehabilitacji, spełniamy ich potrzeby i oczekiwania. Profesjonalizm wysoko wykwalifikowanej kadry medycznej, właściwa pielęgnacja oraz stworzona baza rehabilitacyjna wyposażona w nowoczesny sprzęt to atuty które zapewniamy pacjentom w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Ośrodek świadczy usługi:
1. kontraktowane przez NFZ w zakresie:
     - poradni rehabilitacyjnej
     - fizjoterapeutycznych zabiegach ambulatoryjnych
     - dziennego oddziału rehabilitacji
     - stacjonarnego oddziału rehabilitacji
2. komercyjne w zakresie:
     - rehabilitacji medycznej
     - odnowy biologicznej
odpowiedz
pawel4757 08.03.2013, godz. 08:22
65124_1000x.jpg
odpowiedz
Leszek Drozd 05.07.2019, godz. 18:35
Mam przyjemność być na rehabilitacji w MEDICA POLAND – CENTRUM REHABILITACJI w SIEDLISZCZU w stacjonarnym oddziale rehabilitacji i jestem bardzo zadowolony z pobytu. Opieka bardzo dobra i fachowa moim zdaniem wysoko wykwalifikowana. Usługa zabiegowa jest prowadzona na najwyższym poziomie.
Przebywam w nowo oddanej części tego ośrodka. Ośrodek ten jest nowoczesnym i profesjonalnym zakładem rehabilitacji medycznej Jest przede wszystkim bardzo czysto. Obsługa bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Panuje tu miła atmosfera. Pamiętam słowa bardzo budujące Pani w rejestracji jak ja załamany prawie na czworaka do nich wchodziłem, aby ustalić termin zabiegów „postawimy pana na nogi. Ja powoli powracam do zdrowia i myślę iż mnie tu postawią na nogi. Przede wszystkim uśmiech na twarzy każdego personelu. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy w odzyskaniu zdrowia ten ośrodek .Leszek
odpowiedz