DODAJ
Kajtman 01.09.2010, godz. 15:39
Centrum Handlowe Piast działa od 22 listopada 2000 roku (powstało jako jedno z pierwszych centrów handlowych w Szczecinie). Centrum znajduje się u zbiegu ulic Mieszka I i Milczańskiej, w północno-zachodniej części miasta w sąsiedztwie dwóch dużych osiedli mieszkaniowych: Pomorzany i Gumieńce. Dogodny dojazd oraz lokalizacja w niewielkiej odległości od centrum Szczecina, przy jednej z głównych ulic miasta sprawia, że jest to chętnie wybierane miejsce dokonywania zakupów.

Więcej informacji: www.chpiast.pl
odpowiedz
Kajtman 01.09.2010, godz. 15:54
H&M, New Yorker i Reserved to tylko niektóre z nowych, popularnych marek odzieżowych, których sklepy zostaną otwarte w rozbudowywanym szczecińskim Centrum Handlowym Piast. Przedstawiciele ING Real Estate Investment Management, reprezentujący właściciela centrum zapewniają, że obiekt po rozbudowie stanie się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc zakupowych w Szczecinie.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Topbiura.pl 13.12.2011, godz. 14:44
Atrium European Real Estate Limited, jedna z wiodących na rynku firm specjalizujących się w inwestycjach w centra handlowe, ich zarządzaniu i budowie na terenie Europy Centralnej i Wschodniej, nabyła od funduszu nieruchomościowego PFCE Soparfi A zarządzanego przez CBRE Global Investors, Centrum Handlowe Molo w Szczecinie. Wartość transakcji sięgnęła 55 mln €...

pokaz-artykul.png
odpowiedz