Konopacka

PROFIT Development
obserwuj
50
2
1494
6
26
REKLAMA

Mieszkanie KO1_C_6_129 na sprzedaż

nazwa
KO1_C_6_129
powierzchnia
26,14 m2
cena
512 344,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
19 600,00 zł/m2
piętro
5
liczba pokoi
1

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Konopacka 12 w inwestycji Konopacka
KO1_C_6_129
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania KO1_C_6_129 w inwestycji Konopacka