REKLAMA

Opinie o [Łódź] Centrum Biznesowe "Inter-Mar"' (1)

Napisz komentarz
invest1
Centrum „Inter-Mar” należy do grupy dwóch prestiżowych nieruchomości o łącznej powierzchni 15.200m2 zlokalizowanych w Łodzi. Budynek przeszedł gruntowną modernizację elewacji, części komunikacyjnych, a przede wszystkim została wykonana przebudowa najważniejszych systemów wspierających komfortową i wydajną pracę – systemu wentylacji oraz klimatyzacji. Jakość wykonanych prac jak i dostępnych w budynków nowoczesnych mediów szybko została doceniona przez kolejnych Najemców. W nieruchomości biura wynajmują mni. Banki - Bank Pocztowy S.A., Getin Noble Bank S.A., zachodnie firmy projektowe- Bobst Group sp. z o.o., a także przedstawiciele branży IT- Comp S.A.

Do Państwa dyspozycji oddajemy czterokondygnacyjny budynek, wyposażony w nową windę osobową oraz towarową przeznaczoną do obsługi kondygnacji magazynowych. Powierzchnia jednego piętra wynosi ok. 1.000 m2. Jest to powierzchnia elastyczna, pozwalająca na tworzenie dowolnych modułów biurowych zgodnie z Państwa wymaganiami. Dysponujemy sprawnym zespołem projektowym, mogącym wykonać projekt funkcjonalny zgodnie z Państwa życzeniem.

Przygotowana infrastruktura oparta o system centralnej wentylacji i klimatyzacji a także słupowo-ryglowa konstrukcja budynku pozwala na tworzenie lokali o dowolnej charakterystyce i przeznaczeniu (od biura do centralnych serwerowni). Atrakcyjność nieruchomości wzrasta po zainstalowaniu monolitycznej podłogi technicznej wiodącego niemieckiego producenta- firmy KNAUF, co stanowi element naszego standardu. Podczas gruntownej modernizacji budynku wykonane zostały przestronne szachty teleinformatyczne pozwalające na prowadzenie dowolnej liczby linii niskoprądowych jak i elektrycznych. Nieruchomość wyposażona jest w agregat prądotwórczy.

Położenie budynku w pobliżu centrum miasta pozwala na wygodny dojazd do Śródmieścia zarówno za pośrednictwem komunikacji autobusowej/tramwajowej jak i, co szczególne pociągu regionalnego, którego stacja znajduje się 150m od budynku. Znakomite połączenie z trasą wlotową do Warszawy, bliskość dworca kolejowego oraz infrastruktura otaczająca nieruchomość (park, sklepy, obiekt sportowy, korty tenisowe) dodatkowo podnosi jej atrakcyjność.
REKLAMA