Jeden z najbardziej znanych hoteli w Łodzi obchodzi swoje 10-lecie

Jeden z najbardziej znanych hoteli w Łodzi obchodzi swoje 10-lecie

Łódź
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Qubus Hotel Łódź już od 10 lat z powodzeniem funkcjonuje w filmowym mieście ciesząc się zainteresowaniem zarówno mieszkańców jak i gości biznesowych. Przez ten czas odwiedziło go ponad 160 tysięcy gości. To tak jakby obiekt odwiedzili mieszkańcy dwóch miast wielkości Nowego Sącza. Zarezerwowano w nim ponad 130 tysięcy pokoi. Tyle pomieszczeń liczyłoby 18 budynków wielkości Falowca – największego bloku mieszkalnego w Polsce, który znajduje się w Gdańsku. Najdłuższy pobyt gościa trwał aż 107 dni, czyli około trzy miesiące i dwa tygodnie.
Trzygwiazdkowy Qubus Hotel Łódź jest jednym z 13 obiektów sieci Qubus Hotel. Zlokalizowany jest w centrum miasta w pobliżu słynnej na całym świecie ulicy Piotrkowskiej. Swoim gościom oferuje 125 miejsc noclegowych w 78 pokojach. Hotel udostępnia gościom i mieszkańcom także swoją restaurację. Dużym zainteresowaniem cieszą się również śniadania, podczas których serwowanych jest ponad 100 produktów, w tym wędliny z hotelowej wędzarni. 
REKLAMA
Ciekawostką jest, że przez 10 lat goście wypili ponad 96 tysięcy litrów kawy. Taka ilość zaspokoiłaby roczne spożycie kawy 1010 Polaków. W hotelowej restauracji sprzedano ponad 95 tysięcy dań. To tak jakby na posiłek zatrzymało się w hotelu 135 batalionów wojska. Kucharze w hotelu  zużyli ponad 42 tony bekonu. Tyle wynosi masa całkowita ciężarówki wypełnionej towarem. Wykorzystano też prawie 2,5 miliona jajek o łącznej wadze ponad 162 ton. Tyle waży sześć czołgów T-34. W hotelu zużyto również ponad 39 tysięcy m3 wody, co daje w sumie pojemność 16 basenów olimpijskich. 
Przez 10 lat istnienia Qubus Hotel Łódź na stałe wpisał się w krajobraz i życie miasta. Goście znają nas z tego, że oferujemy najwyższą jakość usług. Dzięki lokalizacji w centrum miasta jesteśmy idealnym miejscem zarówno na wypoczynek dla turystów indywidualnych, jak też strefą pracy dla gości biznesowych. Posiadamy kompleksowo wyposażoną salę konferencyjną mogącą pomieścić 40 osób oraz restaurację na 45 osób. O naszym wieloletnim doświadczeniu może świadczyć fakt, że przez 10 lat zorganizowaliśmy w sumie 3320 eventów, konferencji, imprez okolicznościowych i bankietów – mówi Tomasz Rajkowski, dyrektor Qubus Hotel Łódź. – Zarządzając naszym obiektem prowadzimy także aktywną komunikację z odwiedzającymi nasz hotel gośćmi. Ich opinie mają realny wpływ na podejmowane przez nas działania. Na lokalnym rynku pracy jesteśmy również cenionym pracodawcą. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilną i bezpieczną pracę w oparciu o umowę o pracę – dodaje Tomasz Rajkowski.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA