REKLAMA

Opinie o [Łódź] Osiedle Szlacheckie II (3)

Napisz komentarz
fantom133
Ciekawe jakie są ceny najmu?
projektowanie stron radom
Jan Augustynowski
59896_1000x.jpg59897_1000x.jpg59898_1000x.jpg59899_1000x.jpg59900_1000x.jpg59901_1000x.jpg
Jan Augustynowski
 Osiedle Szlacheckie  II,  to już dziewiąta inwestycja mieszkaniowa realizowana w Łodzi przez BRE.locum SA.

W pierwszym etapie, pomiędzy ulicami Ketlinga i Juranda ze Spychowa, realizowane są trzy sześciokondygnacyjne budynki, o nowoczesnej architekturze, z windami.

Osiedle zostało zaprojektowane przede wszystkim z myślą o rodzinach, dlatego też teren będzie ogrodzony, powstanie atrakcyjny plac zabaw wśród zieleni a w ofercie przeważają mieszkania 3 i 4 pokojowe (wiele różnorodnych mieszkań o pow. 65-69 m2). Nie znaczy to jednak, że osoby szukające małego ale funkcjonalnego mieszkania nie znajdą czegoś dla siebie – dla tych zaprojektowane zostały mieszkania dwupokojowe o powierzchni ok. 53 m2 oraz kawalerki o powierzchni nieprzekraczającej 37 m2.

Uważamy, że ergonomia i wygoda to cechy najważniejsze, dlatego też mieszkania są ustawne, posiadają duże strefy dzienne, widne aneksy kuchenne, które bez trudu można zmienić w odrębne kuchnie, foremne sypialnie oraz duże balkony na piętrach i tarasy przy mieszkaniach parterowych.
Miejsce to łączy w sobie zalety mieszkania wśród zieleni, z dala od śródmiejskiego zgiełku i ruchliwych ulic  i jednocześnie możliwość korzystania z bogatej infrastruktury handlowo-usługowej czy komunikacyjnej – w najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy osiedlowe, przedszkola przychodnie, apteki, itp. a dobre połączenia komunikacyjne: miejskie (6 linii autobusowych), kolejowe (dworzec Łódź - Widzew) oraz samochodowe – trzypasmowa, ekranowana arteria prowadząca do centrum miasta oraz dobre połączenie z trasą w kierunku Warszawy zapewniają możliwość szybkiego dotarcia w różne, nawet odległe miejsca.

Źródło: http://www.brelocum.pl/sprzedaz_mieszkan/lodz/szlacheckie-II/ 
REKLAMA