M Bemowo

DEVELIA S.A.
obserwuj
75
1
6
4
REKLAMA

Mieszkanie AA0101/4 na sprzedaż

nazwa
AA0101/4
powierzchnia
48,39 m2
cena
750 000,48oblicz ratę kredytu
cena za m2
15 499,08 zł/m2
piętro
1
liczba pokoi
2

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Szeligowska w inwestycji M Bemowo
AA0101/4
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania AA0101/4 w inwestycji M Bemowo