obserwuj
199
11
3
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 674983 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 674983 PLN
powierzchnia
41,00 m2
cena
674 983,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
16 463,00 zł/m2
piętro
parter
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 674983 PLN2 pokoi Oferta nr: 43992055

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Kraków przy ulicy Agatowa w inwestycji Murapol GreenCity
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 674983  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 674983 PLN w inwestycji Murapol GreenCity