obserwuj
199
11
3
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 804972 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 804972 PLN
powierzchnia
55,00 m2
cena
804 972,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
14 635,85 zł/m2
piętro
parter
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 804972 PLN2 pokoi Oferta nr: 43992091

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Kraków przy ulicy Agatowa w inwestycji Murapol GreenCity
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 804972  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 804972 PLN w inwestycji Murapol GreenCity