obserwuj
199
11
3
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 685965 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 685965 PLN
powierzchnia
42,00 m2
cena
685 965,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
16 332,50 zł/m2
piętro
3
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 685965 PLN2 pokoi Oferta nr: 43992313

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Kraków przy ulicy Agatowa w inwestycji Murapol GreenCity
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 685965  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 685965 PLN w inwestycji Murapol GreenCity