obserwuj
199
11
3
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 619206 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 619206 PLN
powierzchnia
38,00 m2
cena
619 206,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
16 294,89 zł/m2
piętro
parter
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 619206 PLN2 pokoi Oferta nr: 42489757

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Kraków przy ulicy Agatowa w inwestycji Murapol GreenCity
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 619206  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 619206 PLN w inwestycji Murapol GreenCity