obserwuj
199
11
3
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 705280 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 705280 PLN
powierzchnia
44,00 m2
cena
705 280,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
16 029,09 zł/m2
piętro
parter
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 705280 PLN2 pokoi Oferta nr: 42489767

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Kraków przy ulicy Agatowa w inwestycji Murapol GreenCity
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 705280  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 705280 PLN w inwestycji Murapol GreenCity