obserwuj
199
11
3
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 907053 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 907053 PLN
powierzchnia
64,00 m2
cena
907 053,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
14 172,70 zł/m2
piętro
parter
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 907053 PLN4 pokoi Oferta nr: 42489763

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Kraków przy ulicy Agatowa w inwestycji Murapol GreenCity
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 907053  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 907053 PLN w inwestycji Murapol GreenCity