obserwuj
199
11
3
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 671693 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 671693 PLN
powierzchnia
42,00 m2
cena
671 693,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
15 992,69 zł/m2
piętro
1
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 671693 PLN2 pokoi Oferta nr: 42489809

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Kraków przy ulicy Agatowa w inwestycji Murapol GreenCity
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 671693  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 671693 PLN w inwestycji Murapol GreenCity