obserwuj
199
11
3
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 764894 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 764894 PLN
powierzchnia
52,00 m2
cena
764 894,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
14 709,50 zł/m2
piętro
2
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 764894 PLN3 pokoi Oferta nr: 42489833

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Kraków przy ulicy Agatowa w inwestycji Murapol GreenCity
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 764894  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 764894 PLN w inwestycji Murapol GreenCity