obserwuj
199
11
3
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 636513 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 636513 PLN
powierzchnia
38,00 m2
cena
636 513,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
16 750,34 zł/m2
piętro
3
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 636513 PLN2 pokoi Oferta nr: 42489863

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Kraków przy ulicy Agatowa w inwestycji Murapol GreenCity
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 636513  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Bieżanów-Prokocim, 636513 PLN w inwestycji Murapol GreenCity