obserwuj
91
1
5
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Prądnik Biały, 974513 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Prądnik Biały, 974513 PLN
powierzchnia
60,00 m2
cena
974 513,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
16 241,88 zł/m2
piętro
2
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 974513 PLN4 pokoi Oferta nr: 37095545

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Kraków przy ulicy Pękowicka w inwestycji Murapol Prado
Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Prądnik Biały, 974513  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Kraków, Prądnik Biały, 974513 PLN w inwestycji Murapol Prado