REKLAMA
Napisz komentarz
Gregs
ZPAS-NET Sp. z o.o.
ul. Górnicza 19
57-401 Nowa Ruda
Telefon: 074 873 54 44 (sekretariat)
Fax:074 872 58 56
Internet: http://www.zpas.net

zpas%20strona.jpg

http://www.invest-park.com.pl/index.php ... 9&news=130


Zakład ZPAS NET Sp. z o. o. powstał w 2004 roku z wydzielenia części z Zakładu Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. Nasza firma zatrudnia obecnie około 100 osób. Zakład położony jest w bardzo spokojnej i malowniczej północno-wschodniej części Obniżenia Noworudzkiego graniczącego z Parkiem Krajobrazowym Gór Sowich; tworząc szczególne warunki do powstawania innowacyjnych pomysłów, z których korzysta już wielu z naszych klientów.

Najcenniejszym kapitałem firmy są nasi pracownicy. Część z nich budowało firmę od podstaw. Mimo niedługiego czasu działania firmy, popracują tu ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w branży teleinformatycznej, automatyki przemysłowej monitoringu i nadzoru. Niektórzy z pracowników jeszcze jako studenci nawiązali swój pierwszy kontakt z zakładem w czasie szkolnych praktyk. Wielu z nich powróciło jako absolwenci i obecnie wspomagają rozwój firmy. Zmienia się także struktura zatrudnienia - pracę w naszej firmie podejmuje coraz więcej młodych absolwentów wyższych uczelni, którzy w dalszym ciągu uczą się uczestnicząc w różnego rodzaju studiach podyplomowych.

Dysponujemy dużą i nowoczesną bazą produkcyjną pozwalającą wytwarzać nowoczesne pulpity sterownicze i dyspozytorskie, szafy zewnętrzne dostępowe SZD, tablice synoptyczne mozaikowe oraz system zdalnego nadzoru stanu pracy i warunków klimatycznych ZPAS Control Oversee. W naszej ofercie można znaleźć również szeroki zakres okablowania strukturalnego, oraz osprzętu telekomunikacyjnego. Na specjalne zamówienie przygotowujemy rozdzielnice z wyposażeniem elektrycznym. Wiele rozdzielnic wyposażonych jest w aparaturę modułową na bazie maskownic własnej produkcji. Oferta naszej firmy szybko się rozszerza dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami. Jesteśmy otwarci na sugestie z ich strony zarówno co do poprawy naszej oferty jak i jej uzupełnienia.

Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych pracowników, oraz współpraca z wieloma firmami pozwoliła nam osiągnąć wysoki poziom zadowolenia naszych klientów. Zachęcamy wszystkich Państwa do współpracy z naszą firmą, gwarantując wysoką jakość naszych towarów i usług w zamian za niewygórowaną cenę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

budynek_zpas-net-1_m.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA