Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, 595000 PLN na sprzedaż
| nazwa | Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, 595000 PLN |
| powierzchnia | 49,00 m2 |
| cena | |
| cena za m2 | 12 142,86 zł/m2 |
| piętro | 4 |
To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,01 m², położone na czwartym piętrze, pozwala spełnić marzenie o większej przestrzeni i swobodzie, których często brakuje w standardowych lokalach 2-pokojowych. Na tym metrażu udało się zaplanować wnętrze, które daje więcej oddechu, lepsze doświetlenie i większy komfort codziennego użytkowania. Narożny charakter mieszkania dodatkowo poprawia jego funkcjonowanie na co dzień.
Salon z aneksem 23,56 m² pozwala ustawić wygodną sofę, stół i kuchnię, zostawiając jeszcze przestrzeń do swobodnego poruszania się. Loggia 4,85 m² działa jak osłonięte przedłużenie salonu i tworzy dodatkowe miejsce na odpoczynek. Witrynowe przeszklenia przy wyjściu na loggię otwierają wnętrze i nadają części dziennej bardziej nowoczesny wyraz. Ekspozycja południowo-zachodnia sprzyja światłu w drugiej połowie dnia.
Sypialnia 13,50 m² daje warunki do urządzenia pełnowartościowej sypialni z dużym łóżkiem i pojemną zabudową. Komunikacja 7,73 m² porządkuje wejście do mieszkania i daje dodatkowe miejsce na szafę. To mieszkanie dla osób, które w układzie 2-pokojowym szukają czegoś więcej niż podstawowej funkcji.
Rozkład:
- pokój z aneksem kuchennym – 23,56 m²
- sypialnia – 13,50 m²
- łazienka – 4,22 m²
- komunikacja – 7,73 m²
- loggia – 4,85 m²
Nowe Południe to wieloetapowa inwestycja Domesty przy ul. Starogardzkiej w Gdańsku Południe. Osiedle zajęło II miejsce w plebiscycie 2024 na najciekawszą inwestycję mieszkaniową Trójmiasta i zostało wyróżnione nagrodą Wizjery’24 za udogodnienia dla mieszkańców. Za projekt odpowiada pracownia Meso Architekci.
To osiedle zostało zaplanowane jak wygodna część miasta, a nie tylko zespół budynków. Na miejscu działają i powstają sklepy oraz punkty usługowe, a centralnym miejscem układu jest oś rekreacyjna przechodząca w plac miejski z ogródkami lokali gastronomicznych. Dalej ciąg pieszy prowadzi do kolejnych lokali usługowych wzdłuż zachodniej pierzei. Między budynkami zaplanowano zielone przestrzenie wspólne, alejki, pagórki i miejsca wypoczynku. Całość uzupełnia ponad 500 drzew.
Lokalizacja pracuje na co dzień. Przystanki komunikacji miejskiej są w odległości około 200–300 metrów, a bliskość Południowej Obwodnicy Gdańska i Obwodnicy Trójmiasta daje sprawny wyjazd w stronę Śródmieścia, innych dzielnic i tras wylotowych. W promieniu 10 minut spaceru dostępne są żłobki, przedszkola i szkoły publiczne. W sąsiedztwie znajdują się też podstawowe punkty handlowe, usługowe i medyczne.
Podwyższony standard deweloperski w Domesta obejmuje:
– ściany i sufity szpachlowane i malowane dwukrotnie na biało
– trzyszybowe okna
– parapety z konglomeratu
– ściany działowe z bloczków gipsowych
– solidne drzwi o klasie antywłamaniowej
– wysokiej jakości gniazda i włączniki
Planowany termin odbioru: październik 2027. Domesta konsekwentnie realizuje inwestycje zgodnie z harmonogramem, a klienci mogą liczyć na terminowe przekazywanie lokali.
To mieszkanie daje więcej przestrzeni i możliwości aranżacyjnych niż wiele standardowych lokali 2-pokojowych. Zapraszamy do kontaktu i do przesłania zapytania – chętnie przedstawimy szczegóły oferty.
Link do oferty dewelopera-poludnie
mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 595000 PLN2 pokoi
Oferta nr: 46517359