Nowi najemcy w strefie food court Galerii Karuzela KołobrzegMateriały prasowe

Nowi najemcy w strefie food court Galerii Karuzela Kołobrzeg

REKLAMA

Już niebawem Karuzela Kołobrzeg będzie także punktem na mapie kurortu z największą ofertą gastronomiczną w jednym miejscu. W piątek 29 września w Karuzeli Kołobrzeg nastąpiło otwarcie restauracji serwującej orientalne menu w przystępnej cenie – Hanoi Express. Lokal oferować będzie dania i zupy w wielu odsłonach zarówno dla wielbicieli potraw mięsnych, jak i wegetariańskich. W karcie znajdzie się m.in. pad thai, chrupiąca kaczka czy krewetki podawane na gorącym półmisku.

Kilka tygodni później do grona najemców kołobrzeskiego centrum handlowego dołączy sieć Berlin Döner Kebap, która cieszy się dużą popularnością na rodzimym rynku już od ponad 20 lat. Restauracje marki znane są przede wszystkim z klasycznych i nietypowych wariantów tureckiego kebaba, jak np. Rollo Farmer z krążkami cebulowymi czy Rollo Cezar z chrupiącymi grzankami i tartym serem dojrzewającym. Co ważne, osoby preferujące dietę wege, zawsze mogą wymienić dostępne mięso na oryginalny, cypryjski ser Halloumi lub przygotowywane według własnej receptury falafele.

Równocześnie otwarcie swojego najnowszego lokalu w Karuzeli zaplanowała Pizzeria 105, która rozwija w Polsce sieć swoich restauracji od 25 lat i posiada ponad 80 placówek. Specjalnością marki są pizze w wielu różnych odsłonach, a także dania na bazie makaronów oraz zawsze świeżo przyrządzone sałatki.

REKLAMA

– Nasi goście doceniają fakt, że Galeria Karuzela zapewnia największy wybór sklepów w Kołobrzegu. Zgodnie z oczekiwaniami współczesnych klientów, nowoczesne centrum handlowe musi pełnić także funkcję miastotwórczą. Powiększenie oferty gastronomicznej o trzy nowe restauracje popularnych i znanych sieci w strefie food court sprawi, że Karuzela Kołobrzeg stanie się dodatkowo miłym miejscem spędzania wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół – mówi Marcin Markowski, rzecznik prasowy Galerii Karuzela Kołobrzeg.

W tegoroczne wakacje w Karuzeli Kołobrzeg otwarto także lokal sieci Artisan łączący piekarnię z ofertą bistro i strefą kawiarnianą, w którym klienci mogą zamówić gotowe dania oraz sałatki.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA