obserwuj
132
16
5
REKLAMA

Mieszkanie Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 535906 PLN na sprzedaż

nazwa
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 535906 PLN
powierzchnia
39,00 m2
cena
535 906,00oblicz ratę kredytu
cena za m2
13 741,18 zł/m2
piętro
parter
Liczba pięter budynku: 3 mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia: m2, cena: 535906 PLN2 pokoi Oferta nr: 38191615

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Warszawa przy ulicy Mańkowska 2A w inwestycji Olchowy Park
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 535906  PLN
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, 535906 PLN w inwestycji Olchowy Park