REKLAMA

Opinie o Osiedle Powstańców (4)

Napisz komentarz
Kajtman
38307_1000x.jpg


38308_1000x.jpg
Kajtman
15767_1000x.jpg
Kajtman
Firma Dolcan wprowadza wiosenną promocję na 20 mieszkań zlokalizowanych na osiedlu Powstańców w Ząbkach. Klienci mogą zdecydować się na rabat do 10 proc., garaż w cenie mieszkania lub materiały do wykończenia wnętrz. Osiedle położone jest pobliżu lasu, dlatego chętnie wybierają je młode rodziny z dziećmi.

W tym roku deweloper obchodzi 20-lecie. Wszystkie jubileuszowe propozycje Dolcan nawiązują więc do tej liczby. Także wiosenna promocja mieszkań zlokalizowanych na gotowym do zamieszkania osiedlu Powstańców z Ząbkach obejmuje 20 lokali. Liczba dostępnych jeszcze mieszkań jest określona, ale już
w wyborze promocji deweloper pozostawia klientom pełną swobodę.

„Każdy z klientów inaczej ocenia atrakcyjność ofert specjalnych. Dlatego przedstawiamy kilka propozycji, by klienci mogli sami dobrać ofertę najbardziej dla nich ciekawą” – wyjaśnia założenia wiosennej promocji Alicja Dolińska, Dyrektor Biura Marketingu firmy Dolcan. „Można się zdecydować na 10 proc. rabat, garaż na parkingu podziemnym wliczony w cenę mieszkania lub też otrzymać materiały wykończeniowe do urządzenia mieszkania” – podaje szczegóły Alicja Dolińska.

Osiedle Powstańców oddane zostało do użytku kilka miesięcy temu. Kompleks tworzą 4- i 5- kondygnacyjne budynki z garażem podziemnym. Mieszkania dostępne są w programie „Rodzina na Swoim”, a sama inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, i właśnie z tych dwóch powodów chętnie wybierają ją rodziny z dziećmi. Nie bez znaczenia jest też infrastruktura: na przeciwko osiedla otwarta została właśnie nowa przychodnia „Na Powstańców” obsługująca pacjentów w ramach NFZ, a w sąsiedztwie znajduje się też szkoła podstawowa, poczta i sklepy.

Osiedle w Ząbkach jest też dobrze skomunikowane z Warszawą, do której dojechać można ul. Żołnierską do Trasy Łazienkowskiej i Siekierkowskiej, ale także z drugiej strony - ul. Radzimińską. Ceny dostępnych jeszcze mieszkań na Osiedlu Powstańców kształtują się na poziomie od 5.260 zł za m2. Teraz w promocji koszty zakupu mogą być jednak sporo niższe.


Dolcan – najważniejsze informacje o firmie:
Dolcan to jeden z liderów rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Firma jest spółką z wyłącznie polskim kapitałem, w tym roku obchodzi 20-lecie działalności. Do tej pory inwestor zrealizował 20 projektów oddając do użytku ok. 4.000 mieszkań. Głównie na terenie Warszawy, ale także Lublina, Szczecina, Bydgoszczy i Kozienic. Obecnie spółka zatrudnia ponad 120 osób.

Inwestycje firmy dopasowane są do oczekiwań klientów z wszystkich segmentów budownictwa mieszkaniowego. Dolcan realizuje wysokiej jakości mieszkania w budownictwie wielorodzinnym, kameralne osiedla domów oraz apartamentowce. Obecnie są to m.in. kompleks Ogrody Ochota, w którym docelowo znajdzie się ponad 1.500 mieszkań, kolejne etapy Osiedla Zacisze i Magenta. W budowie jest również 5 projektów mieszkań bezczynszowych czyli inwestycji, w których mieszkańcy nie będą zmuszeni ponosić kosztów wspólnych administrowania nieruchomością - czynszów.

Grupa Dolcan ma wieloletnie doświadczenie także w innych segmentach. Zarządza trzema hurtowniami materiałów budowlanych, salonem wyposażenia wnętrz, hotelem w Częstochowie, 100 ha łowiskiem ryb „Jegiel” oraz kopalnią kruszywa zlokalizowaną koło Serocka.

Od 18 lat nieprzerwanie sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki. Aktywnie angażuje się w działania społeczne m.in. w pomoc szpitalowi w Wołominie, dofinansowała remont Szpitala Dziecięcego na ul. Niekłańskiej w Warszawie, wspiera Fundację „Dzieci Ulicy”.
Kajtman
Osiedle "Powstańców" w podwarszawskich Ząbkach to zespół 4- i 5- kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Każde z nich posiada loggię, balkon lub ogród zimowy.
REKLAMA