Podhalańska Vita

DEVELIA S.A.
obserwuj
182
4
5
19
6
REKLAMA

Mieszkanie B/KL5/0/03 na sprzedaż

nazwa
B/KL5/0/03
powierzchnia
36,95 m2
cena
491 402,48oblicz ratę kredytu
cena za m2
13 299,12 zł/m2
piętro
parter
liczba pokoi
2

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Wrocław przy ulicy Podhalańska w inwestycji Podhalańska Vita
B/KL5/0/03
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania B/KL5/0/03 w inwestycji Podhalańska Vita