Podhalańska Vita

DEVELIA S.A.
obserwuj
182
4
5
19
6
REKLAMA

Mieszkanie B/KL1/2/07 na sprzedaż

nazwa
B/KL1/2/07
powierzchnia
55,49 m2
cena
696 377,30oblicz ratę kredytu
cena za m2
12 549,60 zł/m2
piętro
2
liczba pokoi
3

Lokalizacja Mieszkanie

Nowe Mieszkanie w Wrocław przy ulicy Podhalańska w inwestycji Podhalańska Vita
B/KL1/2/07
Proszę o więcej informacji na temat mieszkania B/KL1/2/07 w inwestycji Podhalańska Vita